DOLLAR Antibes Train Station

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

DOLLAR Antibes Train Station

Nejlepší půjčovny aut v Antibes Train Station, Francie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

DOLLAR Antibes Train Station

Půjčovna DOLLAR Antibes Train Station

DOLLAR v Antibes Train Station
DOLLAR
DOLLAR
7.6
/10
Velmi dobře
7
/10
Celková hodnota za peníze
8.1
/10
Čistota
8
/10
Servis na recepci
7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Antibes Train Station

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Dollar Car Rental v Antibes Train Station hodnotilo 1000+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Dollar Car Rental v Antibes Train Station je třída Renault Clio Ekonomika. Její cena je pouze 24,89 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Mini v Antibes Train Station a třída Ekonomika v Francie. Nejlevnějším Mini vozem od Dollar Car Rental v Antibes Train Station je Ford Ka za 24,89 US$ za den. Nejlevnější Ekonomika vůz z Dollar Car Rental v Antibes Train Station předkládá Renault Clio za 24,89 US$ za den.

  Thrifty Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Antibes Train Station s průměrným skóre 7.9/10, založená na 5000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Thrifty Car Rental je třída Renault Clio z Ekonomika za cenu 25,05 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Antibes Train Station je Mini s cenami od Thrifty Car Rental od 25,05 US$ za den pro Chevrolet Spark.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Francie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Thrifty Car Rental v Antibes Train Station je Renault Clio, cena za 25,05 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Mini v Antibes Train Station poskytlo AVIS Car Rental (ohodnoceno 7.8/10 od 2000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Fiat 500 za 43,66 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika je prezentováno stejným dodavatelem: AVIS Car Rental. Vozidlo je Volkswagen Polo, za cenu 46,24 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Antibes Train Station je Ford Ka z Dollar Car Rental. Její cena je pouze 24,89 US$ za den. Dollar Car Rental bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o DOLLAR v Antibes Train Station

DOLLAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Dollar Car Rental
Adresa: 31 Avenue Robert Soleau, Antibes, 6600
Telefon: +33 04 92 912800
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

DOLLAR pujčovna aut blízko Antibes Train Station

DOLLAR půjčovna aut na letištích v okolí

DOLLAR půjčovna aut na vlakových stanicích

DOLLAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Antibes Train Station

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Nice 17.55 km / 10.9 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Antibes Train Station. Získejte levné ceny pro DOLLAR půjčovna aut