Půjčovna aut Dresden West

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Dresden West

Půjčovna aut Dresden West

Nejlepší půjčovny aut v Dresden West, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ENTERPRISE Dresden WestSIXT Dresden WestKEDDY BY EUROPCAR Dresden WestBUCHBINDER Dresden WestEUROPCAR Dresden WestAVIS Dresden WestBUDGET Dresden West

Půjčení auta v Dresden West, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Dresden West a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Dresden West se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Dresden West!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Dresden West je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Dresden West.

Půjčovna aut Dresden West nabízí široký výběr

Dresden West je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Dresden West, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Dresden West vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Dresden West vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Dresden West, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Dresden West vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Dresden West

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Dresden West. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Dresden West. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Dresden West. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Dresden West v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Dresden West co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Dresden West

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Dresden West

Podmínky pronájmu auta v Dresden West

Podmínky pronájmu auta v Dresden West zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Dresden West, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Dresden West, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Dresden West budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Dresden West

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Dresden West, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Dresden West je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Dresden West a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Dresden West a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Dresden West vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Dresden West můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Dresden West ceny

Mini půjčení auta Dresden West

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Volkswagen Up, Kia Picanto a Toyota Aygo.

Volkswagen Up pronájem Dresden West

nebo podobné Mini
KEDDY BY EUROPCAR Dresden West
Půjčovna aut Dresden West Volkswagen Up
4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 35,00 US$/den

  Kia Picanto pronájem Dresden West

  nebo podobné Mini
  BUDGET Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 39,00 US$/den

  Toyota Aygo pronájem Dresden West

  nebo podobné Mini
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Toyota Aygo
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 39,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Dresden West

  Electric cars

  Smart Fortwo Electric pronájem Dresden West

  nebo podobné Mini
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Smart Fortwo Electric
  2 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den

  BYD Atto 3 pronájem Dresden West

  nebo podobné SUV
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 43,00 US$/den

  Jeep Compass Hybrid pronájem Dresden West

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Jeep Compass Hybrid
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Dresden West

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Opel Corsa pronájem Dresden West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Opel Corsa
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 41,00 US$/den

  Hyundai i20 pronájem Dresden West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Hyundai i20
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 41,00 US$/den

  Volkswagen Polo pronájem Dresden West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  AVIS Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Dresden West

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Opel Astra pronájem Dresden West

  nebo podobné Kompaktní
  KEDDY BY EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Opel Astra
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den

  Renault Captur pronájem Dresden West

  nebo podobné Kompaktní
  BUCHBINDER Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 43,00 US$/den

  Hyundai i30 pronájem Dresden West

  nebo podobné Kompaktní
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Hyundai i30
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 44,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Dresden West

  Compact elite

  Audi A3 pronájem Dresden West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Dresden West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 58,00 US$/den

  BMW 1 Series pronájem Dresden West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Dresden West

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Renault Megane Estate, Volkswagen Golf Estate a Skoda Octavia Combi. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Renault Megane Estate pronájem Dresden West

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Renault Megane Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 43,00 US$/den

  Volkswagen Golf Estate pronájem Dresden West

  nebo podobné Kombi
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Volkswagen Golf Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Skoda Octavia Combi pronájem Dresden West

  nebo podobné Kombi
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 51,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Dresden West

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Skoda Octavia pronájem Dresden West

  nebo podobné Střední třída
  KEDDY BY EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Opel Insignia pronájem Dresden West

  nebo podobné Střední třída
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  Citroen C5 pronájem Dresden West

  nebo podobné Střední třída
  AVIS Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Citroen C5
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Dresden West

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Dresden West

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  BMW 2 Series pronájem Dresden West

  nebo podobné Výběrové střední
  AVIS Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 2 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Dresden West

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Skoda Superb pronájem Dresden West

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Skoda Superb
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den

  Audi A4 pronájem Dresden West

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Audi A4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 76,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Dresden West

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Volvo S60 pronájem Dresden West

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den

  BMW 3 Series pronájem Dresden West

  nebo podobné Velké
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Dresden West

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 2 Series Gran Coupe, Mercedes E Class a Audi A5. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Dresden West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 64,00 US$/den

  Mercedes E Class pronájem Dresden West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Mercedes E Class
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den

  Audi A5 pronájem Dresden West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Dresden West

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Dresden West

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 71,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Dresden West

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 75,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Dresden West

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Dresden West

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Dresden West

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 84,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Dresden West

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito Tourer. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito Tourer pronájem Dresden West

  nebo podobné Minivan
  AVIS Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 117,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Dresden West

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Toyota Proace, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Toyota Proace pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  BUCHBINDER Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Toyota Proace
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 99,00 US$/den

  Ford Tourneo pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 113,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 124,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Dresden West

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  AVIS Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Ford Galaxy
  7 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 96,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 5 osob pronájem Dresden West

  5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Ford C-Max a Renault Scenic. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

  Ford C-Max pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Ford C-Max
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 101,00 US$/den

  Renault Scenic pronájem Dresden West

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Renault Scenic
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 102,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Dresden West

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Nissan Juke a Nissan Qashqai. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Dresden West

  nebo podobné SUV
  SIXT Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 43,00 US$/den

  Nissan Juke pronájem Dresden West

  nebo podobné SUV
  ENTERPRISE Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Nissan Juke
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 50,00 US$/den

  Nissan Qashqai pronájem Dresden West

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Dresden West
  Půjčovna aut Dresden West Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Dresden West

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Dresden West. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Dresden West Dodavatelé Aut

  7.9

  Velmi dobře
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.3

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 38,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Dresden West
  EUROPCAR Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: WILHELMINE-REICHARD-RING 1 FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, DRESDEN, 01109
  Telefon: 49 351 8814590
  • Pondělí
   07:00-20:30
  • Úterý
   07:00-20:30
  • Středa
   07:00-20:30
  • Čtvrtek
   07:00-20:30
  • Pátek
   07:00-20:30
  • Sobota
   08:30-16:30
  • Neděle
   09:45-20:30
  EUROPCAR Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: SCHLESISCHER PLATZ 1 RIGHT SIDE TO BAHNOF NEUSTADT, DRESDEN, 01097
  Telefon: 49 351 828240
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dresden West
  Adresa: SCHLESISCHER PLATZ 1 RIGHT SIDE TO BAHNOF NEUSTADT, DRESDEN, 01097
  Telefon: 49 351 828240
  Otevírací doba není k dispozici

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 31,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  AVIS půjčovna aut poblíž Dresden West
  AVIS Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Flughafen Dresden Wilhelmine Reichard Ring 1, Dresden, 01109, 0
  Telefon: 03518814600/01
  • Pondělí
   08:00-16:00
  • Úterý
   08:00-16:00
  • Středa
   08:00-16:00
  • Čtvrtek
   08:00-16:00
  • Pátek
   08:00-16:00
  AVIS Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: Friedrichstrasse 24, Dresden, 01067, 0
  Telefon: 03514969613
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dresden West
  Adresa: Friedrichstrasse 24, Dresden, 01067, 0
  Telefon: 03514969613
  Otevírací doba není k dispozici

  8.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 30,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  BUDGET půjčovna aut poblíž Dresden West
  BUDGET Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Dresden Flughafen Wilhelmine Reichard Ring 1, FLUGHAFEN TERMINAL, Dresden, 01109, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   08:00-16:00
  • Úterý
   08:00-16:00
  • Středa
   08:00-16:00
  • Čtvrtek
   08:00-16:00
  • Pátek
   08:00-16:00
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: Friedrichstr 24, Dresden, 01067, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dresden West
  Adresa: Friedrichstr 24, Dresden, 01067, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  DOLLAR
  DOLLAR Dresden West

  8.6

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 21,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Dresden West
  DOLLAR Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: DRESDEN AIRPORT, DRESDEN
  Telefon: 0351 8814580
  • Pondělí
   07:00-22:59
  • Úterý
   07:00-22:59
  • Středa
   07:00-22:59
  • Čtvrtek
   07:00-22:59
  • Pátek
   07:00-22:59
  • Sobota
   07:30-17:29
  • Neděle
   10:00-22:59
  HERTZ
  HERTZ Dresden West

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  HERTZ půjčovna aut poblíž Dresden West
  HERTZ Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Dresden Airport, 01109 Dresden, Dresden, 01109
  Telefon: 0351 8814580
  • Pondělí
   07:30-18:30
  • Úterý
   07:30-18:30
  • Středa
   07:30-18:30
  • Čtvrtek
   07:30-18:30
  • Pátek
   07:30-18:30
  • Neděle
   12:00-19:30

  9.3

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.0

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 32,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Dresden West
  ENTERPRISE Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: WILHELMINE-REICHARD-RING 1, DRESDEN FLUGHAFEN, DRESDEN, 01109, SN
  Telefon: 0351-8888660
  • Pondělí
   08:00-20:30
  • Úterý
   08:00-20:30
  • Středa
   08:00-20:30
  • Čtvrtek
   08:00-20:30
  • Pátek
   08:00-20:30
  • Sobota
   09:00-14:00
  • Neděle
   12:30-20:30
  ENTERPRISE Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: C O SACHSENGARAGE GMBH, LIEBSTAEDTER STRASSE 5, DRESDEN, 01277, SN
  Telefon: 0351-2163832
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dresden West
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 65, DRESDEN, 01067, SN
  Telefon: 0351-205770
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dresden Freital4.57 km/2.84 mi
  Adresa: C O SACHSENGARAGE GMBH, REISEWITZER STRASSE 82, DRESDEN, 01159, SN
  Telefon: 0351-4201181
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY
  THRIFTY Dresden West

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Pojištění přeplatku Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Dresden West
  THRIFTY Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Dresden Airport, 01109 Dresden, Dresden, 01109
  Telefon: 03518814580
  • Pondělí
   07:30-18:30
  • Úterý
   07:30-18:30
  • Středa
   07:30-18:30
  • Čtvrtek
   07:30-18:30
  • Pátek
   07:30-18:30
  • Neděle
   12:00-19:30

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Kyvadlový autobus zdarma
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 30,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Dresden West
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: WILHELMINE-REICHARD-RING 1 FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, WILHELMINE REICHARD RING 1 FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, DRESDEN, 01109
  Telefon: 49 351 8814590
  • Pondělí
   07:00-20:30
  • Úterý
   07:00-20:30
  • Středa
   07:00-20:30
  • Čtvrtek
   07:00-20:30
  • Pátek
   07:00-20:30
  • Sobota
   08:30-16:30
  • Neděle
   09:45-20:30
  KEDDY BY EUROPCAR Dráždany Železniční Stanice2.58 km/1.6 mi
  Adresa: STREHLENER STR 5 EXIT BAYRISCHE STR 200M LEFT, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 351 877320
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: SCHLESISCHER PLATZ 1 RIGHT SIDE TO BAHNOF NEUSTADT, DRESDEN, 01097
  Telefon: 49 351 828240
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dresden West
  Adresa: STREHLENER STRASSE 5, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 351 877320
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Dresden West

  9.1

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.3

  Čistota

  9.5

  Servis na recepci

  9.2

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  ALAMO půjčovna aut poblíž Dresden West
  ALAMO Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, DRESDEN FLUGHAFEN, DRESDEN, 01109, SN
  Telefon: 0351-8888660
  • Pondělí
   08:00-20:30
  • Úterý
   08:00-20:30
  • Středa
   08:00-20:30
  • Čtvrtek
   08:00-20:30
  • Pátek
   08:00-20:30
  • Sobota
   09:00-14:00
  • Neděle
   12:30-20:30
  FLIZZR
  FLIZZR Dresden West

  8.6

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Dresden West
  FLIZZR Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Wilhelmine-Reichard-Ring 1, Dresden, 01109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:30-22:30
  • Neděle
   09:30-23:30

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Dresden West
  SIXT Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: Wilhelmine-Reichard-Ring 1, Dresden, 01109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:30-22:30
  • Neděle
   09:30-23:30
  SIXT Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: Hamburger Str. 11, Dresden, 01067
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dresden West
  Adresa: Hamburger Str. 11, Dresden, 01067
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dresden City Centre3.23 km/2 mi
  Adresa: Hamburger Str. 11, Dresden, 01067
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dresden Freital4.57 km/2.84 mi
  Adresa: Hamburger Str. 11, Dresden, 01067
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.6

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 30,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Dresden West
  BUCHBINDER Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: WILHELMINE-REICHARD-RING 1 FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, DRESDEN, 01109
  Telefon: 49 351 8814590
  • Pondělí
   07:00-20:30
  • Úterý
   07:00-20:30
  • Středa
   07:00-20:30
  • Čtvrtek
   07:00-20:30
  • Pátek
   07:00-20:30
  • Sobota
   08:30-16:30
  • Neděle
   09:45-20:30
  BUCHBINDER Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: WILHELMINE-REICHARD-RING 1 FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, FLUGHAFEN DRESDEN ANKUNFTSEBENE, DRESDEN, 01109
  Telefon: 49 351 8814590
  • Pondělí
   07:00-20:30
  • Úterý
   07:00-20:30
  • Středa
   07:00-20:30
  • Čtvrtek
   07:00-20:30
  • Pátek
   07:00-20:30
  • Sobota
   08:30-16:30
  • Neděle
   09:45-20:30
  BUCHBINDER Dráždany Železniční Stanice2.58 km/1.6 mi
  Adresa: STREHLENER STRASSE 5, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dráždany Železniční Stanice2.58 km/1.6 mi
  Adresa: STREHLENER STR 5 EXIT BAYRISCHE STR 200M LEFT, EXIT BAYRISCHE STR 200M LEFT, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 351 877320
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dresden Neustadt4.53 km/2.81 mi
  Adresa: STREHLENER STRASSE 5, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dresden West
  Adresa: STREHLENER STRASSE 5, DRESDEN, 01069
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Dresden West

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 26,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dresden West
  1 umístění:zobrazit adresu
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Dresden West
  NATIONAL Letiště Drážďany10.73 km/6.67 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, DRESDEN FLUGHAFEN, DRESDEN, 01109, SN
  Telefon: 0351-8888660
  • Pondělí
   08:00-20:30
  • Úterý
   08:00-20:30
  • Středa
   08:00-20:30
  • Čtvrtek
   08:00-20:30
  • Pátek
   08:00-20:30
  • Sobota
   09:00-14:00
  • Neděle
   12:30-20:30

  Mapa kanceláří v okolí Dresden West půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Dresden West

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Dresden West, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Dresden West

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dresden West na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Dresden West vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Dresden West
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dresden West pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dresden West pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Dresden West pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Dresden West je snadné!

  Pronájem auta v Dresden West znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Dresden West

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Dresden West na víkend?

  Cena pronájmu auta v Dresden West závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 63,00 US$;
  • Za týden: 447,00 US$;
  • Za měsíc: 1 918,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Dresden West?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Dresden West:
  • ENTERPRISE: průměrná cena 71,00 US$ za den;
  • SIXT: průměrná cena 73,00 US$ za den;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena 47,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Dresden West?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 7 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena za den 47,00 US$;
  • BUDGET: průměrná cena za den 54,00 US$;
  • BUCHBINDER: průměrná cena za den 55,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Dresden West?

  Kromě našich služeb 24/7 v Dresden West můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Dresden West, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Dresden West vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Dresden West a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Dresden West. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Dresden West uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Dresden West?

  Půjčovny v Dresden West obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Dresden West dostupnější?Při pronájmu auta v Dresden West jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Dresden West jsou ekologicky šetrné?

  V Dresden West vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT a EUROPCAR. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 55,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Dresden West?

  Při pronájmu auta v Dresden West můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Dresden West můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Dresden West. Získejte levné ceny pro ENTERPRISE, SIXT, KEDDY BY EUROPCAR, BUCHBINDER & EUROPCAR půjčovna aut