CARO Koblenz

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

CARO Koblenz

Nejlepší půjčovny aut v Koblenz, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

CARO Koblenz

Půjčovna CARO Koblenz

CARO v Koblenz
CARO
CARO
7
/10
Dobrý
7
/10
Celková hodnota za peníze
8.9
/10
Čistota
7.4
/10
Servis na recepci
5.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
6.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

CARO is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Koblenz. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at CARO Koblenz is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, CARO is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Tipy na pronájem auta v Koblenz

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti CARO Car Rental v Koblenz hodnotilo 500+ zákaznku se skóre 7/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut CARO Car Rental v Koblenz je třída Volkswagen Up Mini. Její cena je pouze 55,30 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Německo. Nejlevnější Kompaktní vůz z CARO Car Rental v Koblenz předkládá Volkswagen Golf za 157,58 € za den.

  SIXT Rent A Car je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Koblenz s průměrným skóre 8.4/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z SIXT Rent A Car je třída Opel Adam z Mini za cenu 30,05 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Německo, což je Kompaktní, nejlevnější auto z SIXT Rent A Car v Koblenz je Opel Astra, cena za 39,93 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf. Jeho cena začíná od 30,70 € za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Koblenz je Volkswagen Up z Keddy-By-Europcar. Její cena je pouze 18,23 € za den. Keddy-By-Europcar bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.3/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

If you’re looking for a representative office of CARO in Koblenz, it may be a little bit confusing. There are many spots of CARO car rental Koblenz, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest CARO car rental in Koblenz in just 2 clicks.

Informace o CARO v Koblenz

Cars for rent at CARO Koblenz

CARO Koblenz offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose CARO car rental Koblenz. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at CARO Koblenz. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

CARO
Informace a kontakty
Jméno společnosti: CARO Car Rental
Adresa: Max-Planck-Str. 6, Bad Camberg , 65520
Telefon: +49 421 3385 3380
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 7/10, který je Dobrý

Another reason to choose CARO Koblenz is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in CARO rental Koblenz are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the CARO Koblenz office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at CARO Koblenz.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. CARO Koblenz respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

CARO pujčovna aut blízko Koblenz

How to choose a car for rent at CARO Koblenz

Choosing a car at CARO in Koblenz is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Koblenz CARO offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that CARO car rental in Koblenz offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. CARO rental in Koblenz has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing CARO car rental in Koblenz, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

CARO car rental Koblenz with Bocubo aggregator

If you are looking for CARO car rental Koblenz, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, CARO car rental Koblenz has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Koblenz. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at CARO Koblenz with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at CARO Koblenz?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest CARO office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from CARO and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Koblenz. Získejte levné ceny pro CARO půjčovna aut