Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str

Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str

Nejlepší půjčovny aut v Lipsko Torgauer Str, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

NATIONAL Lipsko Torgauer StrSIXT Lipsko Torgauer StrENTERPRISE Lipsko Torgauer StrALAMO Lipsko Torgauer StrKEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer StrBUCHBINDER Lipsko Torgauer StrEUROPCAR Lipsko Torgauer StrFLIZZR Lipsko Torgauer StrAVIS Lipsko Torgauer StrHERTZ Lipsko Torgauer StrBUDGET Lipsko Torgauer StrGLOBAL RENT A CAR Lipsko Torgauer Str

Půjčení auta v Lipsko Torgauer Str, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Lipsko Torgauer Str a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Lipsko Torgauer Str se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Lipsko Torgauer Str!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Lipsko Torgauer Str je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Lipsko Torgauer Str.

Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str nabízí široký výběr

Lipsko Torgauer Str je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Lipsko Torgauer Str, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Lipsko Torgauer Str vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Lipsko Torgauer Str vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Lipsko Torgauer Str, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Lipsko Torgauer Str vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Lipsko Torgauer Str

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Lipsko Torgauer Str. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Lipsko Torgauer Str. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Lipsko Torgauer Str. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Lipsko Torgauer Str v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Lipsko Torgauer Str

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Lipsko Torgauer Str

Podmínky pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str

Podmínky pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Lipsko Torgauer Str, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Lipsko Torgauer Str, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Lipsko Torgauer Str budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Lipsko Torgauer Str

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Lipsko Torgauer Str, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Lipsko Torgauer Str je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Lipsko Torgauer Str a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Lipsko Torgauer Str a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Lipsko Torgauer Str vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Lipsko Torgauer Str můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Lipsko Torgauer Str ceny

Mini půjčení auta Lipsko Torgauer Str

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Volkswagen Up, Opel Adam a Kia Picanto.

Volkswagen Up pronájem Lipsko Torgauer Str

nebo podobné Mini
KEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Volkswagen Up
4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 38,00 US$/den

  Opel Adam pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Mini
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Opel Adam
  4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 44,00 US$/den

  Kia Picanto pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Mini
  BUDGET Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Lipsko Torgauer Str

  Electric cars

  BYD Atto 3 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné SUV
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  BMW iX pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den

  Jeep Compass pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Jeep Compass
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 106,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Hyundai i20 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Hyundai i20
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 38,00 US$/den

  Volkswagen Polo pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 44,00 US$/den

  Ford Fiesta pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford Fiesta
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  BMW 1 Series pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kompaktní
  NATIONAL Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 45,00 US$/den

  Renault Captur pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kompaktní
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den

  Opel Astra pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Opel Astra
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Compact elite

  Audi A3 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  BMW 1 Series pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Skoda Octavia pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Střední třída
  KEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  Ford S-Max pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Citroen C5 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Střední třída
  AVIS Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Citroen C5
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Renault Megane Estate, Skoda Octavia Combi a Mazda 6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Renault Megane Estate pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Renault Megane Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den

  Skoda Octavia Combi pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kombi
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den

  Mazda 6 Estate pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kombi
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mazda 6 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Opel Insignia pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Standardní
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Skoda Superb pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Skoda Superb
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den

  Audi A4 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Audi A4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 80,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den

  BMW 2 Series pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Výběrové střední
  AVIS Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 2 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Mercedes C Class pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Velké
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den

  Volvo S60 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  BMW 3 Series pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Velké
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  BMW 5 Series pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den

  Audi A6 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Luxusní
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Audi A6
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 96,00 US$/den

  BMW X4 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Luxusní
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW X4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 106,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Lipsko Torgauer Str

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 2 Series Gran Coupe, Audi A5 a Mercedes E Class. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den

  Audi A5 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den

  Mercedes E Class pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mercedes E Class
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 91,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Lipsko Torgauer Str

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 88,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Lipsko Torgauer Str

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  BUDGET Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford Galaxy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 103,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 5 osob pronájem Lipsko Torgauer Str

  5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Renault Scenic, Ford S-Max a Ford C-Max. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

  Renault Scenic pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Renault Scenic
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 82,00 US$/den

  Ford S-Max pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford S-Max
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 85,00 US$/den

  Ford C-Max pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford C-Max
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 100,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Lipsko Torgauer Str

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito Tourer. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito Tourer pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné Minivan
  AVIS Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 115,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Lipsko Torgauer Str

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Mercedes Vito Traveliner a Ford Tourneo. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Mercedes Vito Traveliner pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  AVIS Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Mercedes Vito Traveliner
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 119,00 US$/den

  Ford Tourneo pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 170,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Lipsko Torgauer Str

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Seat Arona, BYD Atto 3 a Nissan X-Trail. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Seat Arona pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné SUV
  ALAMO Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Seat Arona
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den

  BYD Atto 3 pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné SUV
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  Nissan X-Trail pronájem Lipsko Torgauer Str

  nebo podobné SUV
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str
  Půjčovna aut Lipsko Torgauer Str Nissan X-Trail
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 57,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Lipsko Torgauer Str

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Lipsko Torgauer Str. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Lipsko Torgauer Str Dodavatelé Aut

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 134,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  AVIS Halle Berliner Ulice30.85 km/19.17 mi
  Adresa: Verlaengerte Freiimfelderstr.3, Halle Saale, 06112, 0
  Telefon: 03455601067
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Altenburg40.06 km/24.89 mi
  Adresa: Remsaer Str 20 Im Autohaus Benkert, Altenburg, 04600, 0
  Telefon: +493447834321
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: Flughafen Leipzig Halle Terminalring, Leipzig, 04029, 0
  Telefon: 03412241804
  • Pondělí
   07:30-23:15
  • Úterý
   07:30-23:15
  • Středa
   07:30-23:15
  • Čtvrtek
   07:30-23:15
  • Pátek
   07:30-23:15
  AVIS Lipsko Torgauer Str
  Adresa: Ludwig Erhard Strasse 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: 0341259580
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Strasse 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: 0341259580
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 45,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  SIXT Halle Berliner Ulice30.85 km/19.17 mi
  Adresa: Delitzscher Str. 46, Halle (Saale), 06112
  Telefon: +49-3455710015
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   09:30-23:30
  SIXT Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Willy-Brandt-Platz bei Gleis 1, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-21:00
  • Úterý
   06:00-21:00
  • Středa
   06:00-21:00
  • Čtvrtek
   06:00-21:00
  • Pátek
   06:00-21:00
  • Sobota
   06:00-21:00
  • Neděle
   06:00-21:00
  SIXT Lipsko Torgauer Str
  Adresa: Käthe-Kollwitz-Str. 16-18, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Bitterfeld Downtown31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Bismarckstr. 61, Bitterfeld-Wolfen, 06749
  Telefon: +49-3493662612
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  ENTERPRISE Halle Berliner Ulice30.85 km/19.17 mi
  Adresa: DELITZSCHER STR. 21, HALLE (SAALE), 06112, ST
  Telefon: 0345-5216990
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   07:00-19:00
  • Úterý
   07:00-19:00
  • Středa
   07:00-19:00
  • Čtvrtek
   07:00-19:00
  • Pátek
   07:00-19:00
  ENTERPRISE Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, DIREKT NEBEN GLEIS 6, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str
  Adresa: PRAGER STR. 38-40, LEIPZIG, 04317, SN
  Telefon: 0341-652210
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: PRAGER STR. 38-40, LEIPZIG, 04317, SN
  Telefon: 0341-652210
  Otevírací doba není k dispozici

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  EUROPCAR Halle Berliner Ulice30.85 km/19.17 mi
  Adresa: GRENZSTR 17, HALLE SAALE, 06112
  Telefon: 49345566630
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Altenburg40.06 km/24.89 mi
  Adresa: LEIBNIZSTRASSE 74, GERA, 07548
  Telefon: 49 365 823390
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Zeitz36.92 km/22.94 mi
  Adresa: BAENSCHSTRASSE 4-7 IM BAHNHOF ZEITZ, ZEITZ, 06712
  Telefon: 49 3441 713839
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 126,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  BUDGET Halle Berliner Ulice30.85 km/19.17 mi
  Adresa: Verlaengerte Freiimfelderstr.3, Halle Saale, 06112, 0
  Telefon: 069710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Altenburg40.06 km/24.89 mi
  Adresa: Remsaer Str 20 Im Autohaus Benkert, Altenburg, 04600, 0
  Telefon: +493447834321
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: Flughafen Leipzig Halle Terminalring, TERMINAL B, Leipzig, 04029, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:30-23:15
  • Úterý
   07:30-23:15
  • Středa
   07:30-23:15
  • Čtvrtek
   07:30-23:15
  • Pátek
   07:30-23:15
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Lipsko Torgauer Str
  Adresa: Ludwig Erhard Str 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Str 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici

  8.6

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 31,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  BUCHBINDER Altenburg40.06 km/24.89 mi
  Adresa: FABRIKSTRASSE 28 GEGENUEBER BUSSTATION, ALTENBURG, 04600
  Telefon: 49 3447 502102
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Altenburg40.06 km/24.89 mi
  Adresa: LEIBNIZSTRASSE 74, GERA, 07548
  Telefon: 49 365 823390
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  BUCHBINDER Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 30,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, TERMINALRING 13 TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  KEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer Str
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici

  8.5

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  FLIZZR Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   09:30-23:30
  FLIZZR Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-21:00
  • Úterý
   06:00-21:00
  • Středa
   06:00-21:00
  • Čtvrtek
   06:00-21:00
  • Pátek
   06:00-21:00
  • Sobota
   06:00-21:00
  • Neděle
   06:00-21:00
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.7

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  ALAMO půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  ALAMO Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  ALAMO Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  ALAMO Lipsko Torgauer Str
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  Otevírací doba není k dispozici

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 28,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  NATIONAL Letiště Lipsko-halle13.28 km/8.25 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  NATIONAL Lipsko Hbf Železniční Stanice0.39 km/0.24 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  NATIONAL Lipsko Torgauer Str
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  Otevírací doba není k dispozici

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 44,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Lipsko Torgauer Str
  HERTZ půjčovna aut poblíž Lipsko Torgauer Str
  HERTZ Lipsko Torgauer Str
  Adresa: Engertstrasse 38, 04229 Im Bahnhof Plagwitz, Leipzig, 04229
  Telefon: 03414773712
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Leipzig Riesaer Str. 745.44 km/3.38 mi
  Adresa: Riesaer Strasse 74, 04328 Leipzig, Leipzig, 04328
  Telefon: 0341 2524823
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Lipsko Torgauer Str půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Lipsko Torgauer Str

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Lipsko Torgauer Str, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Lipsko Torgauer Str

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Lipsko Torgauer Str na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Lipsko Torgauer Str vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Lipsko Torgauer Str
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Lipsko Torgauer Str pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Lipsko Torgauer Str pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Lipsko Torgauer Str pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Lipsko Torgauer Str je snadné!

  Pronájem auta v Lipsko Torgauer Str znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Lipsko Torgauer Str

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str na víkend?

  Cena pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 71,00 US$;
  • Za týden: 502,00 US$;
  • Za měsíc: 2 153,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejoblíbenější kategorie aut v Lipsko Torgauer Str na měsíc?

  Nejoblíbenější kategorie aut v Lipsko Torgauer Str na měsíc se liší v závislosti na individuálních preferencích a potřebách. Nicméně, na základě našich dat, zde jsou průměrné denní pronájemní ceny pro různé kategorie aut:
  • Plná velikost: 76,00 US$ za den;
  • Kombi: 72,00 US$ za den;
  Tyto ceny mohou ovlivnit popularitu každé kategorie, ale konečný výběr často závisí na faktorech jako pohodlí, styl a konkrétní požadavky na cestu.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Lipsko Torgauer Str?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Lipsko Torgauer Str:
  • NATIONAL: průměrná cena 51,00 US$ za den;
  • SIXT: průměrná cena 75,00 US$ za den;
  • ENTERPRISE: průměrná cena 79,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Lipsko Torgauer Str?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 11 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena za den 46,00 US$;
  • BUCHBINDER: průměrná cena za den 49,00 US$;
  • NATIONAL: průměrná cena za den 51,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Lipsko Torgauer Str?

  Kromě našich služeb 24/7 v Lipsko Torgauer Str můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Lipsko Torgauer Str, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Lipsko Torgauer Str vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Lipsko Torgauer Str a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Lipsko Torgauer Str. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Lipsko Torgauer Str uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str?

  Půjčovny v Lipsko Torgauer Str obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Lipsko Torgauer Str dostupnější?Při pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Lipsko Torgauer Str jsou ekologicky šetrné?

  V Lipsko Torgauer Str vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách EUROPCAR a SIXT. EUROPCAR nabízí elektro nebo hybridní vozy za 182,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str?

  Při pronájmu auta v Lipsko Torgauer Str můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Lipsko Torgauer Str můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Lipsko Torgauer Str. Získejte levné ceny pro NATIONAL, SIXT, ENTERPRISE, BUCHBINDER & ALAMO půjčovna aut