Pod 25 Car Rental Tel Aviv Letiště Ben Gurion
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Pod 25 Car Rental Tel Aviv Letiště Ben Gurion

Nejlepší půjčovny aut v Tel Aviv Letiště Ben Gurion (TLV), Izrael. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Pod 25 půjčovna aut v Tel Aviv Letiště Ben Gurion

HERTZ v Tel Aviv Letiště Ben Gurion
HERTZ
HERTZ
7.4
/10
Velmi dobře
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
7.6
/10
Čistota
7.1
/10
Servis na recepci
6.6
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.3
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Tel Aviv Letiště Ben Gurion

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Tel Aviv Letiště Ben Gurion s průměrným skóre 7.4/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Suzuki Alto z Mini za cenu 23,60 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Izrael, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Tel Aviv Letiště Ben Gurion je Hyundai i10, cena za 24,75 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika představuje Cal-Auto (ohodnoceno 6.1/10 od 500+ zákazníků). Vozidlo je Hyundai i20, za cenu 27,70 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Kia Picanto. Jeho cena začíná od 33,82 € za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 6.5/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Tel Aviv Letiště Ben Gurion je Chevrolet Spark z Dollar. Její cena je pouze 15,57 € za den. Dollar nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Pod 25 cena půjčovna aut v Tel Aviv Letiště Ben Gurion

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Dollar
Dollar
od 16 € od 16 €
Thrifty
Thrifty
od 30 € od 25 € od 41 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 24 € od 25 € od 77 € od 108 € od 85 € od 101 €
Europcar
Europcar
od 22 € od 26 € od 105 € od 130 € od 52 € od 49 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 € od 30 € od 167 € od 76 € od 43 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 34 € od 34 € od 84 € od 54 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
od 29 € od 24 € od 187 € od 85 € od 84 €
Cal-Auto
Cal-Auto
od 27 € od 28 € od 61 € od 79 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
od 37 € od 40 € od 161 € od 94 € od 90 €
Enterprise
Enterprise
od 25 € od 26 € od 188 € od 117 € od 63 €
International Supplier
International Supplier
od 34 € od 32 € od 122 € od 226 € od 72 €
Alamo
Alamo
od 36 € od 40 € od 59 €
Alamo
Alamo
od 34 € od 37 €

Pod 25 pujčovna aut blízko Tel Aviv Letiště Ben Gurion

Pod 25 půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Tel Aviv Letiště Ben Gurion

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Ramla 8.73 km / 5.43 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Tel Aviv Letiště Ben Gurion. Získejte levné ceny pro Pod 25 půjčovna aut