Půjčovna aut Cagliari Train Station

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Cagliari Train Station

Nejlepší půjčovny aut v Cagliari Train Station, Itálie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Cagliari Train Station, Itálie

Nejlépe hodnocený dodavatel v Cagliari Train Station
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Velmi dobře
7
/10
Celková hodnota za peníze
8.1
/10
Čistota
7.3
/10
Servis na recepci
7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Cagliari Train Station

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

  • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

    Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Cagliari Train Station s průměrným skóre 7.5/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Citroen C1 z Mini za cenu 62,88 US$ za den.

    Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Itálie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Cagliari Train Station je Fiat Panda, cena za 64,07 US$ za den.

    Nejlevnější pronájem aut v Cagliari Train Station je Citroen C1 z Europcar. Její cena je pouze 62,88 US$ za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.5/10.

  • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

    Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

  • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
  • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
  • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
  • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
  • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
  • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
  • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Cagliari Train Station

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Cagliari Train Station Dodavatelé Aut

Winrent
8.4
/10
Vynikající
Winrent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Winrent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
WINRENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Aeroporto Elmas, Cagliari, 09132
+39-070-212045
Budget Car Rental
8.4
/10
Vynikající
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
BUDGET Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Aeroporto Elmas, Cagliari, 09100
0039070240081
Wow-Rent
8.4
/10
Vynikající
Wow-Rent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Wow-Rent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
WOW RENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via Congiu, 5, 09030 Elmas (CA), Cagliari, 90030
+39 320 9527728 / +39 070 241344
SIXT Rent A Car
8.3
/10
Vynikající
SIXT Rent A Car
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
SIXT Rent A Car půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
SIXT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Aeroporto Elmas, Sala Arrivi, Aeroporto Elmas, Sala Arrivi, Cagliari, 09132
+39-070212045
SIXT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Sala Arrivi, Elmas, 09030
+39-0294757979
Keddy-By-Europcar
8.3
/10
Vynikající
Keddy-By-Europcar
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
Keddy-By-Europcar půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
KEDDY BY EUROPCAR Cagliari City Centre 1.84 km / 1.14 mi
Kontakty:
Viale Monastir km 3,350 , CAGLIARI, 09100
+390702084115
KEDDY BY EUROPCAR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
ELMAS AIRPORT, Serviced by Europcar, ELMAS, 09034
39 070 240126
Alamo
8.3
/10
Vynikající
Alamo
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Alamo půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
ALAMO Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
AEROPORTO M MAMELI, VIA DEI TRASVOLATORI SNC ELMAS, CAGLIARI, 09030, Sardinia
0039070242042
Optimorent
8
/10
Velmi dobře
Optimorent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Optimorent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
OPTIMORENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via Nervi n. 1, c/o ParkinGO, Elmas
0039 3886310127
Europcar
8
/10
Velmi dobře
Europcar
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
Europcar půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
EUROPCAR Cagliari Train Station
Kontakty:
VIALE MONASTIR, KM 3,350, CLOSE TO HOTEL SARDEGNA, CAGLIARI, 09122
39 070 2084115
EUROPCAR Cagliari City Centre 1.84 km / 1.14 mi
Kontakty:
VIALE MONASTIR, KM 3,350 , CLOSE TO HOTEL SARDEGNA, CAGLIARI, 09122
39 070 2084115
EUROPCAR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
ELMAS AIRPORT, ELMAS, 09034, Sardegna
39 070 240126
EUROPCAR Sardínie Pula 26.94 km / 16.74 mi
Kontakty:
VIA ALFONSO LAMARMORA 11, PULA, 09010
39 070 4514071
Locauto Rent A Car
8
/10
Velmi dobře
Locauto Rent A Car
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Locauto Rent A Car půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
LOCAUTO Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Elmas Airport Aeroporto di Cagliar, Cagliari
+39 070242042, +39 3893466360
Welcome-Cars
7.9
/10
Velmi dobře
Welcome-Cars
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Welcome-Cars půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
WELCOME CARS Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via Nervi n. 1, c/o ParkinGo, Cagliari Elmas, 09121
0039 3886310127
Surprice
7.7
/10
Velmi dobře
Surprice
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Surprice půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
SURPRICE Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via G.Nervi, 1, Elmas , 09034
00393480415200 / 0039070242108
Green-Motion
7.6
/10
Velmi dobře
Green-Motion
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Green-Motion půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
GREEN MOTION Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Airport, Via Nervi, 1 c/o ParkingGo, Elmas CA, 09030
+39 342 1150138
Enterprise
7.5
/10
Velmi dobře
Enterprise
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Enterprise půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
ENTERPRISE Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
AEROPORTO M MAMELI, VIA DEI TRASVOLATORI SNC ELMAS, CAGLIARI, 09030
0039070242042
Ecovia
7.5
/10
Velmi dobře
Ecovia
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Ecovia půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
ECOVIA Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via G.Nervi, 1 c/o ParkinGo, Elmas, 09030
+39 388/6310127 / 070/242108
Joyrent
7.5
/10
Velmi dobře
Joyrent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Joyrent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
JOYRENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via Congiu 5, Elmas, Cagliari, 09030
0039 3427673195
International Supplier
7.4
/10
Velmi dobře
International Supplier
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
International Supplier půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
INTERNATIONAL Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Aeroporto Elmas, Sala Arrivi, SERVICED BY WIN RENT, Cagliari, 09132
+39-070212045
Firefly Car Rental
7.4
/10
Velmi dobře
Firefly Car Rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Firefly Car Rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
FIREFLY Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Airport, Elmas - Cagliari, 09030
+39 3426389949
Flizzr
7.3
/10
Velmi dobře
Flizzr
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Flizzr půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
FLIZZR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Sala Arrivi, Cagliari, 09030
+390294757979
Hertz Car Hire
7.2
/10
Velmi dobře
Hertz Car Hire
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
Hertz Car Hire půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
HERTZ Cagliari City Centre 1.84 km / 1.14 mi
Kontakty:
P.zza Matteotti 8, Cagliari Dt, 9100
+39 070 651 078
HERTZ Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via dei Trasvolatori, Elmas Cagliari, Cagliari (sardinia), 09030
+39 070 240037
HERTZ Sardinia City Centre Chia 43.13 km / 26.8 mi
Kontakty:
Grand Hotel Chia Laguna, Località CHIA-Domus De Maria, Sardinia, 9010
+39 07092392482
Sicily-By-Car
7.2
/10
Velmi dobře
Sicily-By-Car
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Sicily-By-Car půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
SICILY BY CAR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Airport Elmas, Rent a Car Hall, Cagliari, 09030
+39 070 240 101 / 348/6539051
Autovia
7
/10
Dobrý
Autovia
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Autovia půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
AUTOVIA Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
ParkinGO Cagliari, Via G. Nervi, 1, Elmas CA, 09030 , Italy
+39 388/6310127 / +39 070 242108
Centauro
6.8
/10
Dobrý
Centauro
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Centauro půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
CENTAURO Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via G. Nervi, 1, Elmas, 09030
+39 0683662959
Maggiore
6.8
/10
Dobrý
Maggiore
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
Maggiore půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
MAGGIORE Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Airport Elmas, Cagliari, 09030, Sardinia
0039 070-240818
MAGGIORE Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Airport Elmas, Cagliari, 09030, Sardinia
0039 070-240818
Thrifty Car Rental
6.6
/10
Dobrý
Thrifty Car Rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Thrifty Car Rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
THRIFTY Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
APT Elmas - Località Aeroporto Elmas , CAGLIARI (SARDINIA) , 9030
+39 070 240037
InterRent
6.4
/10
Dobrý
InterRent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
InterRent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
INTERRENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via dei Trasvolatori snc , Cagliari Apt Elmas , Elmas (CA) , 09030
+ 39 0689830777, 0039 3358288592
INTERRENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Via dei Trasvolatori snc , Cagliari Apt Elmas , Elmas (CA) , 09030
(+39) 0 645 22 95 45
Rhodium Car Rental
6
/10
Průměrný
Rhodium Car Rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Rhodium Car Rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
RHODIUM Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Airport, Via Dei Trasvolatori snc C/O - Area Rent a Car , Cagliari, 09030
(+39)064 520 96 34
B-Rent
5.9
/10
Průměrný
B-Rent
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
B-Rent půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
B-RENT Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
ELMAS AIRPORT, Via dei Trasvolatori, ELMAS, 09030
+39 0815051895 / +39 3317093125
Dollar
5.8
/10
Průměrný
Dollar
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Dollar půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
DOLLAR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
APT Elmas - Località Aeroporto Elmas , CAGLIARI (SARDINIA) , 9030
+39 070 240037
AVIS Car Rental
5.8
/10
Průměrný
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
AVIS Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Elmas Airport, Cagliari, Sardinia, 09100
(39) 070-240081
Noleggiare
5.7
/10
Průměrný
Noleggiare
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Noleggiare půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
NOLEGGIARE Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Airport, Via dei Trasvolatori, Elmas, 09030
(+39) 070242195 / (+39) 3929588999
Goldcar rental
5.6
/10
Průměrný
Goldcar rental
Půjčovna aut v okolí Cagliari Train Station
1 umístění: zobrazit adresu
Goldcar rental půjčovna aut poblíž Cagliari Train Station
GOLDCAR Letiště Cagliari (CAG) 3.38 km / 2.1 mi
Kontakty:
Cagliari Airport, Via Dei Trasvolatori snc C/O Area Rent a Car, Cagliari, Sardinia, 09030
(+39) 0 689970585

Další populární vyhledávání v Cagliari Train Station

Proč si půjčit auto BOCUBO

  • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
  • Nejlepší ceny za půjčovny aut
  • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
  • Zdarma zrušení nebo změna
  • Zákaznický servis 24/7
  • Dostupné plné pojištění automobilu
  • Pomoc při poruchách
  • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Cagliari Train Station. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut