Půjčovna aut Kaunas

23
Úno
2024
10
0
1
Bře
2024
10
Půjčovna aut Kaunas

Půjčovna aut Kaunas

Nejlepší půjčovny aut v Kaunas, Litva. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Kaunas, Litva

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Kaunas a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Kaunas se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Kaunas!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Kaunas je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Kaunas.

Půjčovna aut Kaunas nabízí široký výběr

Kaunas je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Kaunas, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Kaunas vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Kaunas vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Kaunas, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Kaunas vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Kaunas

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Kaunas. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Kaunas. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Kaunas. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Kaunas v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Kaunas co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Kaunas

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Podmínky pronájmu auta v Kaunas

Podmínky pronájmu auta v Kaunas zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Kaunas, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Kaunas, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Kaunas budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Kaunas

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Kaunas, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Kaunas je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Kaunas a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Kaunas a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Kaunas vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Kaunas můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Kaunas ceny

Mini půjčení auta Kaunas

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.

Fiat 500 pronájem Kaunas

nebo podobné Mini
GREEN MOTION Kaunas
Půjčovna aut Kaunas Fiat 500
4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den

  Smart Forfour pronájem Kaunas

  nebo podobné Mini
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Smart Forfour
  4 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Kaunas

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Volkswagen Polo pronájem Kaunas

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 34,00 US$/den

  Toyota Yaris pronájem Kaunas

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Toyota Yaris
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Kaunas

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Volkswagen Golf pronájem Kaunas

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 35,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Kaunas

  Estate

  Toyota Auris Estate pronájem Kaunas

  nebo podobné Kombi
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Toyota Auris Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den

  Volkswagen Passat Estate pronájem Kaunas

  nebo podobné Kombi
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Passat Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den

  Skoda Octavia Estate pronájem Kaunas

  nebo podobné Kombi
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Skoda Octavia Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 101,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Kaunas

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Volkswagen Passat pronájem Kaunas

  nebo podobné Standardní
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Passat
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Kaunas

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Skoda Octavia pronájem Kaunas

  nebo podobné Střední třída
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den

  Volkswagen Jetta pronájem Kaunas

  nebo podobné Střední třída
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Jetta
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 101,00 US$/den

  Nissan Qashqai pronájem Kaunas

  nebo podobné Střední třída
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 141,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Kaunas

  Premium

  BMW 5 Series pronájem Kaunas

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas BMW 5 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 788,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Kaunas

  9 seat people carrier

  Volkswagen Caravelle pronájem Kaunas

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Volkswagen Caravelle
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 278,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Kaunas

  The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.

  Nissan Qashqai pronájem Kaunas

  nebo podobné SUV
  HERTZ Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 68,00 US$/den

  Toyota C-HR pronájem Kaunas

  nebo podobné SUV
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Toyota C-HR
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 141,00 US$/den

  Toyota Rav4 pronájem Kaunas

  nebo podobné SUV
  GREEN MOTION Kaunas
  Půjčovna aut Kaunas Toyota Rav4
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 650,00 US$/den
  Najděte si ideální vůz
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Kaunas

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Kaunas. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Kaunas Dodavatelé Aut

  SIXT
  SIXT Kaunas

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 24,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  SIXT půjčovna aut poblíž Kaunas
  SIXT Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Oro uosto str. 4, Karmelava, Kaunas distr., 54460
  Telefon: +370-52395636
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   10:00-17:00
  • Neděle
   10:00-17:00
  ALAMO
  ALAMO Kaunas

  8.5

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 18,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  ALAMO půjčovna aut poblíž Kaunas
  ALAMO Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: ORO UOSTO G 4 KARMELAVA, KAUNAS, LT-54460
  Telefon: 61600141
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  • Neděle
   00:00-23:59

  7.8

  Velmi dobře
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.4

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  7.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Setkání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  GREEN MOTION půjčovna aut poblíž Kaunas
  GREEN MOTION Půjčovna aut Kaunas
  Adresa: Vytauto prospektas 24, Kaunas bus station, Kaunas, 44355
  Telefon: 370659 22444
  Otevírací doba není k dispozici
  GREEN MOTION Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Saltiniu street 17, Karmelava LT-54459
  Telefon: 37065922444
  • Pondělí
   08:00-18:59
  • Úterý
   08:00-18:59
  • Středa
   08:00-18:59
  • Čtvrtek
   08:00-18:59
  • Pátek
   08:00-18:59
  • Sobota
   08:00-18:59
  • Neděle
   08:00-18:59
  PANEK
  PANEK Kaunas

  6.8

  Dobrý
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  6.5

  Čistota

  7.1

  Servis na recepci

  6.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  6.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 9,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  PANEK půjčovna aut poblíž Kaunas
  PANEK Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Saltiniu g.17, Karmelava, 54460
  Telefon: +37065164444
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  • Neděle
   00:00-23:59
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  HERTZ půjčovna aut poblíž Kaunas
  HERTZ Půjčovna aut Kaunas
  Adresa: Vytauto Pr.24, Kaunas, Kaunas, 44355
  Telefon: 52660500
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Oro Uosto G. 4, Karmelava, Kaunas, Kaunas, 54460
  Telefon: 52660500
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-18:00
  • Neděle
   09:00-18:00
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Speciální nabídka: supplier_sheet.monetary_discount supplier_sheet.percentage_discount Předregistrace je k dispozici
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
  od 27,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  AVIS půjčovna aut poblíž Kaunas
  AVIS Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Meet & Great Only Saltiniu Str. 17, Karmelava, Oro uosto 4, Kaunas, 54460, 0
  Telefon: +37069844831
  • Pondělí
   09:00-23:59
  • Úterý
   09:00-23:59
  • Středa
   09:00-23:59
  • Čtvrtek
   09:00-23:59
  • Pátek
   09:00-23:59
  • Sobota
   09:00-23:59
  • Neděle
   09:00-23:59
  BUDGET
  BUDGET Kaunas
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
  od 21,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  BUDGET půjčovna aut poblíž Kaunas
  BUDGET Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Meet & Great Only Saltiniu Str. 17, Karmelava, KARMELAVA MEET & GREET KAUNAS INTERNATIONAL AIRPORT, Kaunas, 54460, 0
  Telefon: +37069844831
  • Pondělí
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Úterý
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Středa
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Pátek
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Sobota
   00:00-01:1506:00-23:59
  • Neděle
   00:00-01:1506:00-23:59
  FLIZZR
  FLIZZR Kaunas
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
  od 38,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Kaunas
  FLIZZR Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: Oro uosto str. 4, Karmelava, Kaunas distr., 54460
  Telefon: +370-70055855
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   10:00-17:00
  • Neděle
   10:00-17:00
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Kaunas
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Asistenční služba Zrušení zdarma
  od 24,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaunas
  1 umístění:zobrazit adresu
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Kaunas
  ENTERPRISE Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)13.02 km/8.09 mi
  Adresa: ORO UOSTO G 4, KARMELAVA, KAUNAS, LT54460
  Telefon: 37061600141
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  • Neděle
   00:00-23:59

  Mapa kanceláří v okolí Kaunas půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Kaunas

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Kaunas, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Kaunas

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaunas na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Kaunas vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Kaunas
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaunas pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaunas pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Kaunas pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Kaunas je snadné!

  Pronájem auta v Kaunas znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Kaunas

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kaunas. Získejte levné ceny pro AVIS, GREEN MOTION, CARSRENT & HERTZ půjčovna aut