DIRENT Tangier
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

DIRENT Tangier

Nejlepší půjčovny aut v Tangier, Maroko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

DIRENT Tangier

DIRENT půjčovna aut v Tangier

DIRENT v Tangier
DIRENT
DIRENT
7
/10
Dobrý
7.5
/10
Celková hodnota za peníze
6.5
/10
Čistota
6.8
/10
Servis na recepci
6.8
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Tangier

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Dirent v Tangier hodnotilo 100+ zákaznku se skóre 7/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Dirent v Tangier je třída Dacia Logan Kompaktní. Její cena je pouze 27,54 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Maroko. Nejlevnější Ekonomika vůz z Dirent v Tangier předkládá Fiat Punto za 28,95 US$ za den.

  Firefly je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Tangier s průměrným skóre 7.3/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Firefly je třída Hyundai i10 z Mini za cenu 33,09 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Maroko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Firefly v Tangier je Peugeot 208, cena za 35,78 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Dacia Logan. Jeho cena začíná od 22,49 US$ za den od společnosti Dollar Car Rental, která je průměrným skóre skóre 7.2/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Tangier je Hyundai i10 z Wanalou. Její cena je pouze 16,47 US$ za den. Wanalou bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 5.8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o DIRENT v Tangier

DIRENT
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Dirent
Adresa: AEROPORT IBN BATOUTA , Tanger
Telefon: +212 522979302
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Setkání — Pracovník autopůjčovny na vás bude čekat na letišti a odveze vás na místo vyzvednutí vozu.
Hodnocení: 7/10, který je Dobrý

DIRENT cena půjčovna aut v Tangier

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Exotický
Exotický
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
od 36 US$ od 54 US$ od 131 US$ od 67 US$ od 321 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 44 US$ od 52 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 US$ od 63 US$ od 157 US$ od 130 US$ od 94 US$ od 86 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 55 US$ od 81 US$ od 107 US$
Europcar
Europcar
od 205 US$ od 263 US$ od 110 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 52 US$ od 57 US$
Hire-Group
Hire-Group
od 117 US$ od 74 US$ od 452 US$ od 211 US$ od 179 US$
Green-Motion
Green-Motion
od 74 US$ od 64 US$ od 222 US$ od 93 US$ od 133 US$
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 48 US$ od 57 US$ od 85 US$ od 78 US$

DIRENT pujčovna aut blízko Tangier

DIRENT půjčovna aut na letištích v okolí

Půjčovna aut v okolí Tangier

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Tangier. Získejte levné ceny pro DIRENT půjčovna aut