BUDGET Letiště Katowice Pyrzowice

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

BUDGET Letiště Katowice Pyrzowice

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Katowice Pyrzowice (KTW), Polsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

BUDGET Letiště Katowice Pyrzowice

Půjčovna BUDGET Letiště Katowice Pyrzowice

BUDGET v Letiště Katowice Pyrzowice
BUDGET
BUDGET
9
/10
Vynikající
8.9
/10
Celková hodnota za peníze
9.2
/10
Čistota
9
/10
Servis na recepci
9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Katowice Pyrzowice

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Budget Car Rental v Letiště Katowice Pyrzowice hodnotilo 1000+ zákaznku se skóre 9/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Budget Car Rental v Letiště Katowice Pyrzowice je třída Renault Clio Ekonomika. Její cena je pouze 19,94 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Polsko. Nejlevnější Kompaktní vůz z Budget Car Rental v Letiště Katowice Pyrzowice předkládá Ford Focus za 25,02 US$ za den.

  Surprice je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Katowice Pyrzowice s průměrným skóre 9.2/10, založená na 50+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Surprice je třída Hyundai Tucson z SUV za cenu 15,87 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Polsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Surprice v Letiště Katowice Pyrzowice je Opel Astra, cena za 26,85 US$ za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf. Jeho cena začíná od 27,69 US$ za den od společnosti Global-Rent-A-Car, která je průměrným skóre skóre 6.6/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Katowice Pyrzowice je Hyundai Tucson z Surprice. Její cena je pouze 15,87 US$ za den. Surprice bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 9.2/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o BUDGET v Letiště Katowice Pyrzowice

BUDGET
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Budget Car Rental
Adresa: Pyrzowice Airport, Katowice, 42-625
Telefon: 048 601354667
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 9/10, který je Vynikající

BUDGET pujčovna aut blízko Letiště Katowice Pyrzowice

BUDGET půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Letiště Katowice Pyrzowice

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Katowice Pyrzowice. Získejte levné ceny pro BUDGET půjčovna aut