FIRST Durban Mezinárodní Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

FIRST Durban Mezinárodní Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Durban Mezinárodní Letiště (DUR), Jižní Afrika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FIRST Durban Mezinárodní Letiště

FIRST půjčovna aut v Durban Mezinárodní Letiště

FIRST v Durban Mezinárodní Letiště
FIRST
FIRST
7.6
/10
Velmi dobře
7.3
/10
Celková hodnota za peníze
8
/10
Čistota
7.2
/10
Servis na recepci
6.9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Durban Mezinárodní Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti First Car Rental v Durban Mezinárodní Letiště hodnotilo 1000+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut First Car Rental v Durban Mezinárodní Letiště je třída Datsun Go Mini. Její cena je pouze 25,84 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Jižní Afrika. Nejlevnější Ekonomika vůz z First Car Rental v Durban Mezinárodní Letiště předkládá Ford Figo za 27,99 € za den.

  Tempest Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Durban Mezinárodní Letiště s průměrným skóre 8.9/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Tempest Car Hire je třída Hyundai i10 z Mini za cenu 23,54 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Jižní Afrika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Tempest Car Hire v Durban Mezinárodní Letiště je Ford Figo, cena za 27,93 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika představuje Woodford-Exclusive-Rentals (ohodnoceno 7.6/10 od 1000+ zákazníků). Vozidlo je Kia Rio, za cenu 15,70 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Ford Fiesta. Jeho cena začíná od 15,22 € za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Durban Mezinárodní Letiště je Hyundai i10 z Budget Car Rental. Její cena je pouze 13,13 € za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o FIRST v Durban Mezinárodní Letiště

FIRST
Informace a kontakty
Jméno společnosti: First Car Rental
Adresa: Terminal Building, Durban International Airport, Durban, 4000
Telefon: 27 32 436 0100 / 071 268 9608
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Setkání — Pracovník autopůjčovny na vás bude čekat na letišti a odveze vás na místo vyzvednutí vozu.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

FIRST cena půjčovna aut v Durban Mezinárodní Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Exotický
Exotický
First Car Rental
First Car Rental
od 26 € od 28 € od 63 € od 94 € od 42 € od 66 € od 168 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 13 € od 15 € od 64 € od 64 € od 34 € od 53 €
Firefly
Firefly
od 22 € od 15 € od 68 €
Hertz
Hertz
od 18 € od 23 € od 38 € od 46 € od 37 € od 35 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 13 € od 17 € od 46 € od 41 € od 26 € od 35 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 13 € od 17 € od 46 € od 53 € od 26 € od 35 €
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
od 24 € od 16 € od 76 € od 91 € od 37 € od 33 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 23 € od 23 € od 63 € od 67 € od 39 € od 50 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 24 € od 28 € od 26 € od 48 €
Europcar
Europcar
od 16 € od 19 € od 29 € od 35 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 18 € od 22 € od 69 € od 69 € od 43 € od 51 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 23 € od 23 € od 79 € od 37 € od 46 €
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
od 23 € od 108 € od 67 € od 132 €
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 23 € od 24 € od 56 € od 47 € od 52 €

FIRST pujčovna aut blízko Durban Mezinárodní Letiště

FIRST půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Durban Mezinárodní Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Durban Mezinárodní Letiště. Získejte levné ceny pro FIRST půjčovna aut