FIREFLY Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

FIREFLY Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště (JNB), Jižní Afrika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FIREFLY Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

FIREFLY půjčovna aut v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

FIREFLY v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště
FIREFLY
FIREFLY
7.5
/10
Velmi dobře
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
7.4
/10
Čistota
7.8
/10
Servis na recepci
6.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Firefly v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště hodnotilo 100+ zákaznku se skóre 7.5/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Firefly v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště je třída Datsun Go Mini. Její cena je pouze 19,14 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Jižní Afrika. Nejlevnější Ekonomika vůz z Firefly v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště předkládá Ford Figo za 19,98 € za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště s průměrným skóre 8.3/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Kia Picanto z Mini za cenu 14,32 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Jižní Afrika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště je Volkswagen Polo Vivo, cena za 15,48 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště je Toyota Etios z Cabs-Car-Hire. Její cena je pouze 14,18 € za den. Cabs-Car-Hire nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o FIREFLY v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

FIREFLY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Firefly
Adresa: Tambo International Airport. 1 Club Gold, Kempton Park, 1620
Telefon: 0027 113 909 700
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.5/10, který je Velmi dobře

FIREFLY cena půjčovna aut v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Exotický
Exotický
Firefly
Firefly
od 19 € od 20 € od 65 € od 68 € od 43 € od 55 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 14 € od 15 € od 55 € od 47 € od 52 € od 55 €
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
od 14 € od 40 € od 33 € od 40 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 18 € od 21 € od 93 € od 53 € od 25 € od 36 €
First Car Rental
First Car Rental
od 17 € od 20 € od 49 € od 74 € od 34 € od 52 € od 167 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 19 € od 21 € od 67 € od 54 € od 37 € od 50 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 19 € od 22 € od 40 € od 58 €
Europcar
Europcar
od 25 € od 30 € od 47 € od 69 €
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
od 21 € od 24 € od 76 € od 91 € od 38 € od 51 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 17 € od 18 € od 64 € od 52 € od 47 € od 65 €
Hertz
Hertz
od 28 € od 27 € od 65 € od 65 € od 75 € od 55 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 27 € od 20 € od 48 € od 99 € od 68 € od 44 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 17 € od 18 € od 68 € od 34 € od 43 €
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 27 € od 29 € od 57 € od 48 € od 51 €

FIREFLY pujčovna aut blízko Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

FIREFLY půjčovna aut na letištích v okolí

FIREFLY půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Johannesburg Tambo Mezinár. Letiště. Získejte levné ceny pro FIREFLY půjčovna aut