AVIS Pietersburg Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

AVIS Pietersburg Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Pietersburg Letiště (PTG), Jižní Afrika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

AVIS Pietersburg Letiště

AVIS půjčovna aut v Pietersburg Letiště

AVIS v Pietersburg Letiště
AVIS
AVIS
7.7
/10
Velmi dobře
7.8
/10
Celková hodnota za peníze
8.2
/10
Čistota
7.8
/10
Servis na recepci
6.7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Pietersburg Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti AVIS Car Rental v Pietersburg Letiště hodnotilo 2000+ zákaznku se skóre 7.7/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut AVIS Car Rental v Pietersburg Letiště je třída Kia Picanto Mini. Její cena je pouze 19,98 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Jižní Afrika. Nejlevnější Ekonomika vůz z AVIS Car Rental v Pietersburg Letiště předkládá Volkswagen Polo TSI B Plus za 23,70 € za den.

  Tempest Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Pietersburg Letiště s průměrným skóre 8/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Tempest Car Hire je třída Hyundai i10 z Mini za cenu 18,15 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Jižní Afrika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Tempest Car Hire v Pietersburg Letiště je Ford Figo, cena za 22,13 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika představuje AVIS Car Rental (ohodnoceno 7.7/10 od 2000+ zákazníků). Vozidlo je Volkswagen Polo TSI B Plus, za cenu 23,70 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 15,96 € za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 7.9/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Pietersburg Letiště je Datsun Go z Firefly. Její cena je pouze 15,64 € za den. Firefly bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.7/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o AVIS v Pietersburg Letiště

AVIS
Informace a kontakty
Jméno společnosti: AVIS Car Rental
Adresa: Gateway Street, Polokwane
Telefon: (27) 152880171
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.7/10, který je Velmi dobře

AVIS cena půjčovna aut v Pietersburg Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 20 € od 24 € od 55 € od 68 € od 48 € od 59 €
Firefly
Firefly
od 16 € od 17 € od 70 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 € od 16 € od 55 € od 55 € od 38 € od 54 €
First Car Rental
First Car Rental
od 18 € od 18 € od 44 € od 59 € od 29 € od 49 €
Hertz
Hertz
od 22 € od 24 € od 48 € od 51 € od 70 € od 45 €
Europcar
Europcar
od 20 € od 23 € od 33 € od 38 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 18 € od 22 € od 36 € od 48 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 18 € od 21 € od 74 € od 40 € od 42 €

AVIS pujčovna aut blízko Pietersburg Letiště

AVIS půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Pietersburg Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Pietersburg Letiště. Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut