WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS Port Elizabeth Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS Port Elizabeth Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Port Elizabeth Letiště (PLZ), Jižní Afrika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS Port Elizabeth Letiště

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS půjčovna aut v Port Elizabeth Letiště

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS v Port Elizabeth Letiště
WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS
WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS
7.6
/10
Velmi dobře
7.2
/10
Celková hodnota za peníze
8.2
/10
Čistota
7.5
/10
Servis na recepci
7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Port Elizabeth Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Woodford-Exclusive-Rentals v Port Elizabeth Letiště hodnotilo 1000+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Woodford-Exclusive-Rentals v Port Elizabeth Letiště je třída Suzuki Alto Mini. Její cena je pouze 18,76 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Jižní Afrika. Nejlevnější Ekonomika vůz z Woodford-Exclusive-Rentals v Port Elizabeth Letiště předkládá Toyota Yaris za 21,70 € za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Port Elizabeth Letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Ford Fiesta z Ekonomika za cenu 14,61 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Jižní Afrika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Port Elizabeth Letiště je Ford Fiesta, cena za 14,61 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Port Elizabeth Letiště je Datsun Go z Firefly. Její cena je pouze 11,34 € za den. Firefly bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS v Port Elizabeth Letiště

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Woodford-Exclusive-Rentals
Adresa: PORT ELIZABETH INTERNATIONAL, , PORT ELIZABETH, PORT ELIZABETH, ZA, 6001
Telefon: (041) 581-1786
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS cena půjčovna aut v Port Elizabeth Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Exotický
Exotický
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
od 19 € od 22 € od 69 € od 83 € od 35 € od 47 €
Firefly
Firefly
od 11 € od 12 € od 48 € od 48 € od 60 € od 52 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 13 € od 17 € od 44 € od 72 € od 30 € od 37 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 20 € od 27 € od 42 € od 31 € od 37 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 18 € od 23 € od 23 € od 39 €
First Car Rental
First Car Rental
od 21 € od 24 € od 69 € od 95 € od 44 € od 66 € od 139 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 23 € od 26 € od 75 € od 80 € od 37 € od 60 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 € od 15 € od 56 € od 56 € od 33 € od 46 €
Europcar
Europcar
od 19 € od 25 € od 36 € od 43 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 15 € od 24 € od 58 € od 58 € od 35 € od 49 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 13 € od 17 € od 44 € od 124 € od 30 € od 37 €
Hertz
Hertz
od 20 € od 23 € od 50 € od 50 € od 62 € od 42 €
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
od 19 € od 54 € od 57 €

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS pujčovna aut blízko Port Elizabeth Letiště

WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS půjčovna aut v přístave

Půjčovna aut v okolí Port Elizabeth Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Port Elizabeth Letiště. Získejte levné ceny pro WOODFORD EXCLUSIVE RENTALS půjčovna aut