EUROPCAR Letiště Göteborg Landvetter
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

EUROPCAR Letiště Göteborg Landvetter

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Göteborg Landvetter (GOT), Švédsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

EUROPCAR Letiště Göteborg Landvetter

EUROPCAR půjčovna aut v Letiště Göteborg Landvetter

EUROPCAR v Letiště Göteborg Landvetter
EUROPCAR
EUROPCAR
8.1
/10
Vynikající
7.5
/10
Celková hodnota za peníze
8.7
/10
Čistota
7.8
/10
Servis na recepci
8.2
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Göteborg Landvetter

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Europcar v Letiště Göteborg Landvetter hodnotilo 2000+ zákaznku se skóre 8.1/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Europcar v Letiště Göteborg Landvetter je třída Skoda Citigo Mini. Její cena je pouze 30,09 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Ekonomika v Letiště Göteborg Landvetter a třída Kompaktní v Švédsko. Nejlevnějším Ekonomika vozem od Europcar v Letiště Göteborg Landvetter je Seat Ibiza za 33,74 € za den. Nejlevnější Kompaktní vůz z Europcar v Letiště Göteborg Landvetter předkládá Volkswagen Golf Electric za 35,24 € za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Göteborg Landvetter s průměrným skóre 9/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Kia Rio z Ekonomika za cenu 34,36 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Letiště Göteborg Landvetter je Ekonomika s cenami od Budget Car Rental od 34,36 € za den pro Kia Rio.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švédsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Letiště Göteborg Landvetter je Peugeot 308, cena za 34,50 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Letiště Göteborg Landvetter poskytlo Europcar (ohodnoceno 8.1/10 od 2000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Seat Ibiza za 33,74 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní je prezentováno stejným dodavatelem: Europcar. Vozidlo je Volkswagen Golf Electric, za cenu 35,24 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Göteborg Landvetter je Fiat 500 z MABI Car Rentals. Její cena je pouze 23,20 € za den. MABI Car Rentals bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o EUROPCAR v Letiště Göteborg Landvetter

EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Europcar
Adresa: CAR RENTAL CENTER FLYGPLATSVAGEN 15, GOTHENBURG, 43814
Telefon: 46 31 3892020
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.1/10, který je Vynikající

EUROPCAR cena půjčovna aut v Letiště Göteborg Landvetter

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 30 € od 34 € od 111 € od 74 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
od 23 € od 27 € od 75 € od 72 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 44 € od 54 € od 60 € od 98 € od 52 € od 128 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 43 € od 34 € od 106 € od 47 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 24 € od 35 € od 112 € od 48 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 34 € od 35 € od 128 € od 85 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 32 € od 40 € od 80 €
Avis
Avis
od 239 €
International Supplier
International Supplier
od 80 € od 91 € od 141 € od 76 € od 92 €
Budget
Budget
od 84 €

EUROPCAR pujčovna aut blízko Letiště Göteborg Landvetter

EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Letiště Göteborg Landvetter

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Boras 38.74 km / 24.07 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Göteborg Landvetter. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut