NOMADCAR Duebendorf
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

NOMADCAR Duebendorf

Nejlepší půjčovny aut v Duebendorf, Švýcarsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

NOMADCAR Duebendorf

NOMADCAR půjčovna aut v Duebendorf

Tipy na pronájem auta v Duebendorf

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Nomadcar v Duebendorf hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Nomadcar v Duebendorf je třída Mercedes A220 AMG Line Kompaktní. Její cena je pouze 85,28 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Švýcarsko. Nejlevnější Kompaktní vůz z Nomadcar v Duebendorf předkládá Mercedes A220 AMG Line za 85,28 € za den.

  Flizzr je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Duebendorf s průměrným skóre 8.8/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Flizzr je třída Opel Corsa z Ekonomika za cenu 31,98 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švýcarsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Flizzr v Duebendorf je Skoda Rapid, cena za 95,63 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Opel Astra. Jeho cena začíná od 79,31 € za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 8.2/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Duebendorf je Skoda Citigo z Unirent. Její cena je pouze 28,41 € za den. Unirent bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.3/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o NOMADCAR v Duebendorf

NOMADCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Nomadcar
Adresa: Bahnhofpl. 15, 8001 Zürich, Switzerland
Telefon: 0041215881321
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Setkání — Pracovník autopůjčovny na vás bude čekat na letišti a odveze vás na místo vyzvednutí vozu.

NOMADCAR cena půjčovna aut v Curych Letiště (ZRH)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Nomadcar
Nomadcar
od 107 € od 104 € od 187 € od 138 €
Flizzr
Flizzr
od 33 € od 32 €
Enterprise
Enterprise
od 31 € od 141 € od 76 € od 98 € od 101 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 47 € od 36 € od 68 € od 188 € od 68 € od 52 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 83 € od 35 € od 174 € od 208 € od 64 € od 55 € od 118 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 42 € od 43 € od 34 € od 45 €
Europcar
Europcar
od 62 € od 58 € od 103 € od 180 € od 236 € od 54 € od 104 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 35 € od 37 € od 181 € od 52 € od 46 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 95 € od 182 € od 234 € od 108 € od 90 €
Europcar
Europcar
od 41 € od 42 € od 134 € od 137 € od 224 € od 108 € od 94 €
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
od 784 € od 490 € od 548 €
Unirent
Unirent
od 68 € od 71 € od 89 €
Alamo
Alamo
od 31 € od 121 € od 117 € od 101 €
International Supplier
International Supplier
od 38 € od 47 € od 84 € od 99 € od 73 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 82 € od 32 € od 56 € od 75 €
Edel-Stark
Edel-Stark
od 491 € od 296 € od 391 € od 391 € od 491 €

NOMADCAR pujčovna aut blízko Duebendorf

NOMADCAR půjčovna aut na letištích v okolí

NOMADCAR půjčovna aut na vlakových stanicích

NOMADCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Duebendorf

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Duebendorf. Získejte levné ceny pro NOMADCAR půjčovna aut