EUROPCAR Kriens-luzern
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

EUROPCAR Kriens-luzern

Nejlepší půjčovny aut v Kriens-luzern, Švýcarsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

EUROPCAR Kriens-luzern

EUROPCAR půjčovna aut v Kriens-luzern

EUROPCAR v Kriens-luzern
EUROPCAR
EUROPCAR
8.4
/10
Vynikající
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
9
/10
Čistota
8.4
/10
Servis na recepci
8.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Kriens-luzern

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Europcar v Kriens-luzern hodnotilo 500+ zákaznku se skóre 8.4/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Europcar v Kriens-luzern je třída Hyundai i10 Mini. Její cena je pouze 61,45 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Švýcarsko. Nejlevnější Kompaktní vůz z Europcar v Kriens-luzern předkládá Volkswagen Golf za 82,36 € za den.

  SIXT Rent A Car je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Kriens-luzern s průměrným skóre 8.5/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z SIXT Rent A Car je třída Fiat 500 z Mini za cenu 41,96 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švýcarsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z SIXT Rent A Car v Kriens-luzern je Opel Astra, cena za 78,05 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf. Jeho cena začíná od 82,36 € za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 8.4/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Kriens-luzern je Skoda Citigo z Unirent. Její cena je pouze 28,29 € za den. Unirent bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.3/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o EUROPCAR v Kriens-luzern

EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Europcar
Adresa: AMAG AUTOMOBIL- UND MOTOREN AG ALTE STEINHAUSERSTRASSE 15, CHAM, 6330
Telefon: 41 41 7412424
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 8.4/10, který je Vynikající

EUROPCAR cena půjčovna aut v Zurich Railway Station

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 37 € od 45 € od 68 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 159 € od 160 € od 202 € od 253 €
Nomadcar
Nomadcar
od 115 € od 154 € od 256 € od 99 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 163 € od 165 € od 517 € od 208 € od 261 €

EUROPCAR pujčovna aut blízko Kriens-luzern

EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Kriens-luzern

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Zug 23.78 km / 14.78 mi
 • Schwyz 28.81 km / 17.9 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kriens-luzern. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut