SUV Wypożyczalnia Samochodów Salzburg Train Station
10
00
10
00
SUV Wypożyczalnia Samochodów Salzburg Train Station

SUV Wypożyczalnia Samochodów Salzburg Train Station

Najlepszy wynajem samochodów w Salzburg Train Station, Austria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SUV - wypożyczalnia samochodów, Salzburg Train Station

EUROPCAR w Salzburg Train Station
EUROPCAR
EUROPCAR
7.3
/10
Bardzo Dobrze
6.6
/10
Końcowa cena wynajmu
7.2
/10
Czystość
7.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Salzburg Train Station

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody SUV są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Salzburg Train Station. Najtańszy samochód marki SUV to Volkswagen Tiguan oferowana przez Europcar w Salzburg Train Station. Jego cena zaczyna się od 90,13 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód SUV od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Salzburg Train Station, zwróć uwagę na Europcar. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 1000+ klientów, uzyskując średnią ocenę 7.3/10. Samochód SUV z Europcar w Salzburg Train Station o najniższej możliwej cenie to Volkswagen Tiguan. Będzie Cię to kosztować około 90,13 USD dziennie.

  Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Salzburg Train Station z oceną średnią na poziomie 7.3/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Europcar w klasie Mini jest Fiat 500 za 59,88 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Salzburg Train Station jest Ekonomiczny z cenami wynajmu od Europcar, począwszy od 67,81 USD dziennie za Volkswagen Polo.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Austria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Europcar w Salzburg Train Station to Fiat Tipo, wynajmowana na 79,87 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Salzburg Train Station is Fiat 500 from Europcar. Its price is only 59,88 USD per day. Europcar was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.3/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

SUV - ceny wynajmu, Salzburg Train Station

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 60 USD od 68 USD od 61 USD od 67 USD od 105 USD od 90 USD

SUV - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu SUV na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu SUV w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Salzburg Train Station

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Salzburg Train Station. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SUV