Wypożyczalnia Samochodów Maun, Lotnisko

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Maun, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Maun, Lotnisko (MUB), Botswana. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wypozyczalnia samochodu w Maun, Lotnisko (MUB), Botswana

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Maun, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Botswana jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z AVIS Car Rental w Maun, Lotnisko to Volkswagen Polo, wynajmowana na 42,06 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 30,16 USD dziennie od Hertz, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in Maun, Lotnisko is Chevrolet Spark from Bidvest Car Rental. Its price is only 28,14 USD per day. Bidvest Car Rental was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w pobliskich lokalizacjach:

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Maun 1.63 km / 1.01 mi

Maun, Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów

AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Maun, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
AVIS Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Maun, Lotnisko
AVIS Maun, Lotnisko (MUB)
Dane kontaktowe :
Maun Airport, Maun
(267) 6860039
Hertz
Hertz
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Maun, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Hertz pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Maun, Lotnisko
HERTZ Maun, Lotnisko (MUB)
Dane kontaktowe :
Plot 92, Natlee Centre, Maun
+267 686 1186
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Maun, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Bidvest Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Maun, Lotnisko
BIDVEST Maun, Lotnisko (MUB)
Dane kontaktowe :
Maun Airport Unit NR3 Natlee Centre, Mathiba Road
Europcar
Europcar
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Maun, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Europcar pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Maun, Lotnisko
EUROPCAR Maun, Lotnisko (MUB)
Dane kontaktowe :
Natlee Centre Office no. 24 Maun Airport Avenue, Maun
00267 686 3366
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Maun, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Budget Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Maun, Lotnisko
BUDGET Maun, Lotnisko (MUB)
Dane kontaktowe :
Maun Apo, Maun, 0000
267-686-3728

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Maun, Lotnisko (MUB). Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS, HERTZ, BIDVEST, EUROPCAR & BUDGET