ENTERPRISE Kostaryka Liberia, Lotnisko

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

ENTERPRISE Kostaryka Liberia, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Kostaryka Liberia, Lotnisko (LIR), Kostaryka. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ENTERPRISE Kostaryka Liberia, Lotnisko

Wynajem ENTERPRISE Kostaryka Liberia, Lotnisko

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kostaryka Liberia, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Enterprise w Kostaryka Liberia, Lotnisko dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Enterprise w Kostaryka Liberia, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Suzuki Swift. Cena wynajmu to tylko 28,25 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Kostaryka. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Enterprise w Kostaryka Liberia, Lotnisko jest Suzuki Jimny za 43,43 € dziennie.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Kostaryka jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Europcar w Kostaryka Liberia, Lotnisko to Daihatsu Bego, wynajmowana na 40,04 € dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Alamo (oceniony na 0/10 na + klientów). Samochód Toyota Fortuner, jest wynajmowany od 35,52 € dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Jimny. Cena wynajmu zaczyna się od 57,37 € dziennie od Dollar Car Rental, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kostaryka Liberia, Lotnisko is Suzuki Celerio from Payless Car Rental. Its price is only 1,18 € per day. Payless Car Rental was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ENTERPRISE, Kostaryka Liberia, Lotnisko

ENTERPRISE
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Enterprise
Adres : LIBERIA INTERNATIONAL AIRPORT, LIBERIA, 11111
Telefon : 26681819
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

ENTERPRISE - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu ENTERPRISE w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kostaryka Liberia, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kostaryka Liberia, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ENTERPRISE