SIXT Roskilde, Lotnisko Tune

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

SIXT Roskilde, Lotnisko Tune

Najlepszy wynajem samochodów w Roskilde, Lotnisko Tune (RKE), Dania. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SIXT Roskilde, Lotnisko Tune

Wynajem SIXT Roskilde, Lotnisko Tune

SIXT w Roskilde, Lotnisko Tune
SIXT
SIXT
8.3
/10
Wspaniale
7.8
/10
Końcowa cena wynajmu
8.6
/10
Czystość
8.3
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.1
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Roskilde, Lotnisko Tune

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów SIXT Rent A Car w Roskilde, Lotnisko Tune dało rating na poziomie 8.3/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni SIXT Rent A Car w Roskilde, Lotnisko Tune jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Opel Corsa. Cena wynajmu to tylko 32,50 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Dania. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Kompatkowy z SIXT Rent A Car w Roskilde, Lotnisko Tune jest Opel Astra za 36,43 € dziennie.

  Flizzr jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Roskilde, Lotnisko Tune z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Flizzr w klasie Ekonomiczny jest Opel Corsa za 31,30 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Dania jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Flizzr w Roskilde, Lotnisko Tune to Citroen C4 Cactus, wynajmowana na 35,12 € dziennie.

  The cheapest car rental in Roskilde, Lotnisko Tune is Opel Corsa from Flizzr. Its price is only 31,30 € per day. Flizzr was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 8.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SIXT, Roskilde, Lotnisko Tune

SIXT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : SIXT Rent A Car
Adres : Lufthavnsvej 20, Roskilde, 4000
Telefon : +45-40643877
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 8.3/10, Który jest Wspaniale

SIXT - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu SIXT na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu SIXT w pobliskich dworcach kolejowych

Najbardziej popularny wynajem samochodu SIXT w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Roskilde, Lotnisko Tune

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Roskilde, Lotnisko Tune. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SIXT