Van Wypożyczenie Kontiolahti
10
00
10
00
Van Wypożyczenie Kontiolahti

Van Wypożyczenie Kontiolahti

Najlepszy wynajem samochodów w Kontiolahti, Finlandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Van - wypożyczalnia samochodów, Kontiolahti

SCANDIA w Kontiolahti
SCANDIA
SCANDIA
8.7
/10
Wspaniale
8
/10
Końcowa cena wynajmu
9.4
/10
Czystość
8.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kontiolahti

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Van są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Kontiolahti. Najtańszy samochód marki Van to Volkswagen Transporter Cargo Van oferowana przez Scandia Rent w Kontiolahti. Jego cena zaczyna się od 78,82 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Van od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Kontiolahti, zwróć uwagę na Scandia Rent. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 250+ klientów, uzyskując średnią ocenę 8/10. Samochód Van z Scandia Rent w Kontiolahti o najniższej możliwej cenie to Volkswagen Transporter Cargo Van. Będzie Cię to kosztować około 78,82 USD dziennie.

  Scandia Rent jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kontiolahti z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Scandia Rent w klasie Ekonomiczny jest Volkswagen Polo za 40,36 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Finlandia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Scandia Rent w Kontiolahti to Volkswagen Polo, wynajmowana na 40,36 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Kontiolahti is Volkswagen Polo from Scandia Rent. Its price is only 40,36 USD per day. Scandia Rent was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 8.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Van - ceny wynajmu, Joensuu, Lotnisko (JOE)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Scandia Rent
Scandia Rent
od 60 USD od 217 USD od 118 USD od 199 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 59 USD od 61 USD od 150 USD od 140 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 62 USD od 65 USD od 144 USD od 154 USD od 111 USD
Europcar
Europcar
od 56 USD od 58 USD od 178 USD od 296 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 92 USD od 102 USD od 171 USD od 2 216 USD od 231 USD od 197 USD od 209 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 45 USD

Van - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van w pobliskich dworcach kolejowych

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kontiolahti

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kontiolahti. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Van