FIRENT Lempaala

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

FIRENT Lempaala

Najlepszy wynajem samochodów w Lempaala, Finlandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

FIRENT Lempaala

Wynajem FIRENT Lempaala

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Lempaala

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów FiRent w Lempaala dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni FiRent w Lempaala jest samochód w kategorii Mini, Ford Ka. Cena wynajmu to tylko 50,96 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Finlandia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z FiRent w Lempaala jest Ford Fiesta za 65,61 € dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Lempaala z oceną średnią na poziomie 8.9/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Mini jest Volkswagen Up za 31,51 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Finlandia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Lempaala to Ford Fiesta, wynajmowana na 34,37 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Ford Fiesta. Cena wynajmu zaczyna się od 32,85 € dziennie od Scandia Rent, którego średnia ocena to 8.1/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Lempaala is Skoda Citigo from SIXT Rent A Car. Its price is only 31,50 € per day. SIXT Rent A Car was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o FIRENT, Lempaala

FIRENT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : FiRent
Adres : TAMPERE AIRPORT (TERMINAL 1) , PIRKKALA , 33960
Telefon : +358-600 550711 / 03-6120221
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.

FIRENT - ceny wynajmu, Tampere, Lotnisko (TMP)

Mini Ekonomiczny Sedan (Full Size) Luksus Kabriolet Busow SUV
FiRent car rental
FiRent
od 51 € od 66 € od 126 € od 91 €
Scandia Rent car rental
Scandia Rent
od 32 € od 33 € od 123 € od 66 €
SIXT Rent A Car car rental
SIXT Rent A Car
od 56 € od 48 € od 81 € od 129 € od 212 € od 137 € od 69 €
Budget Car Rental car rental
Budget Car Rental
od 32 € od 33 € od 114 € od 84 €
Europcar car rental
Europcar
od 34 € od 34 € od 100 € od 62 €
AVIS Car Rental car rental
AVIS Car Rental
od 35 € od 36 € od 100 € od 127 € od 157 € od 94 €
Green-Motion car rental
Green-Motion
od 56 €

FIRENT - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu FIRENT na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu FIRENT w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Lempaala

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Lempaala. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów FIRENT