BUDGET Turku, Lotnisko Terminal 2

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

BUDGET Turku, Lotnisko Terminal 2

Najlepszy wynajem samochodów w Turku, Lotnisko Terminal 2 (TK2), Finlandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET Turku, Lotnisko Terminal 2

Wynajem BUDGET Turku, Lotnisko Terminal 2

BUDGET w Turku, Lotnisko Terminal 2
BUDGET
BUDGET
8.5
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
9.2
/10
Czystość
8.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.4
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 500+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Turku, Lotnisko Terminal 2

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 500 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Budget Car Rental w Turku, Lotnisko Terminal 2 dało rating na poziomie 8.5/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Budget Car Rental w Turku, Lotnisko Terminal 2 jest samochód w kategorii Mini, Toyota Aygo. Cena wynajmu to tylko 40,00 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Finlandia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Budget Car Rental w Turku, Lotnisko Terminal 2 jest Skoda Fabia za 41,45 € dziennie.

  SIXT Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Turku, Lotnisko Terminal 2 z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z SIXT Rent A Car w klasie Mini jest Skoda Citigo za 39,06 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Finlandia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z SIXT Rent A Car w Turku, Lotnisko Terminal 2 to Ford Fiesta, wynajmowana na 43,41 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Ford Fiesta. Cena wynajmu zaczyna się od 34,09 € dziennie od Scandia Rent, którego średnia ocena to 7.8/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Turku, Lotnisko Terminal 2 is Ford Ka from Scandia Rent. Its price is only 31,45 € per day. Scandia Rent was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 7.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET, Turku, Lotnisko Terminal 2

BUDGET
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget Car Rental
Adres : Airport Turku, Lentoasemantie 150, Turku, 20100
Telefon : +358 207 991 222
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 8.5/10, Który jest Wspaniale

BUDGET - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu BUDGET na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu BUDGET w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Turku, Lotnisko Terminal 2

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Turku 6.62 km / 4.12 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Turku, Lotnisko Terminal 2. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET