Egzotyczny Wypożyczalnia Samochodów Guadeloupe

10
00
10
00
Egzotyczny Wypożyczalnia Samochodów Guadeloupe

Egzotyczny Wypożyczalnia Samochodów Guadeloupe

Najlepszy wynajem samochodów w Guadeloupe, Gwadelupa. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wynajem Egzotyczny Guadeloupe

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Guadeloupe

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Kabriolet są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Guadeloupe. Najtańszy samochód marki Kabriolet to Peugeot 308 Convertible oferowana przez Hertz Car Hire w Guadeloupe. Jego cena zaczyna się od 68,06 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Kabriolet od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Guadeloupe, zwróć uwagę na AVIS Car Rental. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 100+ klientów, uzyskując średnią ocenę 7.9/10. Samochód Kabriolet z AVIS Car Rental w Guadeloupe o najniższej możliwej cenie to Volkswagen Beetle Convertible. Będzie Cię to kosztować około 87,91 USD dziennie.

  AVIS Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Guadeloupe z oceną średnią na poziomie 7.9/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z AVIS Car Rental w klasie Ekonomiczny jest Suzuki Swift za 21,52 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Gwadelupa jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z AVIS Car Rental w Guadeloupe to Suzuki Swift, wynajmowana na 21,52 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Peugeot 208. Cena wynajmu zaczyna się od 14,36 USD dziennie od Thrifty Car Rental, którego średnia ocena to 7.5/10, na podstawie 50+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Guadeloupe is Renault Clio from Europcar. Its price is only 11,92 USD per day. Europcar was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 6.2/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Egzotyczny - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Egzotyczny na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Egzotyczny w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Guadeloupe

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Most Popular car groups near Guadeloupe

Convertible car rental at Guadeloupe

van picture
Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
 • Audi A3 Convertible 4 Places | 2 Bags
 • Peugeot 308 Convertible 4 Places | 2 Bags
 • Volkswagen Beetle Convertible 4 Places | 2 Bags

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Guadeloupe. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Egzotyczny