Wypożyczalnia Samochodów Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport

Najlepszy wynajem samochodów w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport (PLM), Indonezja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wypozyczalnia samochodu w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport (PLM), Indonezja

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Indonezja jest 7-osobowy minivan, najtańszy wynajem samochodu z Trac-Astra w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport to Toyota Innova, wynajmowana na 80,84 € dziennie.

  Najtańszy samochód 7-osobowy minivan oferuje wypożyczalnia samochodów: Trac-Astra (oceniony na 0/10 na + klientów). Samochód Toyota Innova, jest wynajmowany od 80,84 € dziennie.

  The cheapest car rental in Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport is Toyota Avanza from Trac-Astra. Its price is only 56,93 € per day. Trac-Astra was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Ceny wynajmu w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport

Van
Van
od 81 €

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w pobliskich lokalizacjach:

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport Wypożyczalnia Samochodów

Trac-Astra
Trac-Astra
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport
2 lokalizacje: pokaż adresy
Trac-Astra pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport
Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport (PLM)
Dane kontaktowe :
Departures Area, Jl. Sultan Mahmud Badaruddin II, , Palembang, 30761
622187787787
Palembang Downtown 7.88 km / 4.9 mi
Dane kontaktowe :
Grha TRAC, Jl. Soekarno Hatta No. 135 , Palembang
+62 711-444999

Inne popularne wyszukiwania - Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport (PLM)

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Sultan Mahmud Badaruddin Ii International Airport (PLM). Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów TRAC ASTRA