EUROPCAR Kiryat Gat
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

EUROPCAR Kiryat Gat

Najlepszy wynajem samochodów w Kiryat Gat, Izrael. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

EUROPCAR Kiryat Gat

EUROPCAR - wypożyczalnia samochodów, Kiryat Gat

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kiryat Gat

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 100 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Europcar w Kiryat Gat dało rating na poziomie 6.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Europcar w Kiryat Gat jest samochód w kategorii Mini, Suzuki Alto. Cena wynajmu to tylko 24,26 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Izrael. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Europcar w Kiryat Gat jest Ford Fiesta za 28,30 USD dziennie.

  Dollar-Thrifty jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kiryat Gat z oceną średnią na poziomie 6.9/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Dollar-Thrifty w klasie Mini jest Suzuki Alto za 29,30 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Izrael jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Dollar-Thrifty w Kiryat Gat to Kia Picanto, wynajmowana na 31,50 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Nissan Micra. Cena wynajmu zaczyna się od 10,50 USD dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kiryat Gat is Hyundai i10 from AVIS Car Rental. Its price is only 6,97 USD per day. AVIS Car Rental was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 5.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o EUROPCAR, Kiryat Gat

EUROPCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Europcar
Adres : 80 Hayarkon St., Tel Aviv , 63432
Telefon : +972-3-6335252
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

EUROPCAR - ceny wynajmu, Tel Awiw-jafa, Lotnisko Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 24 USD od 28 USD od 114 USD od 141 USD od 57 USD od 53 USD
Dollar
Dollar
od 17 USD od 17 USD
Thrifty
Thrifty
od 33 USD od 27 USD od 44 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 26 USD od 27 USD od 84 USD od 117 USD od 92 USD od 110 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 28 USD od 33 USD od 182 USD od 83 USD od 47 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 37 USD od 37 USD od 92 USD od 59 USD
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
od 31 USD od 26 USD od 203 USD od 93 USD od 91 USD
Cal-Auto
Cal-Auto
od 29 USD od 30 USD od 66 USD od 86 USD
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
od 41 USD od 43 USD od 175 USD od 102 USD od 97 USD
Enterprise
Enterprise
od 27 USD od 28 USD od 204 USD od 128 USD od 69 USD
International Supplier
International Supplier
od 37 USD od 35 USD od 133 USD od 245 USD od 79 USD
Alamo
Alamo
od 39 USD od 43 USD od 64 USD
Alamo
Alamo
od 37 USD od 41 USD

EUROPCAR - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu EUROPCAR na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu EUROPCAR w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kiryat Gat

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Ramla 36.78 km / 22.85 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kiryat Gat. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów EUROPCAR