RHODIUM Balzan
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

RHODIUM Balzan

Najlepszy wynajem samochodów w Balzan, Malta. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

RHODIUM Balzan

RHODIUM - wypożyczalnia samochodów, Balzan

RHODIUM w Balzan
RHODIUM
RHODIUM
4.6
/10
Słabo
4.7
/10
Końcowa cena wynajmu
4.9
/10
Czystość
4.1
/10
Obsługa w wypożyczalni
3.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
5.7
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Balzan

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 100 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Rhodium Car Rental w Balzan dało rating na poziomie 4.6/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Rhodium Car Rental w Balzan jest samochód w kategorii Mini, Toyota Aygo. Cena wynajmu to tylko 12,83 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Malta. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Rhodium Car Rental w Balzan jest Toyota Aygo za 12,83 € dziennie.

  Green-Motion jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Balzan z oceną średnią na poziomie 8/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Motion w klasie Ekonomiczny jest Kia Picanto za 52,40 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malta jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Motion w Balzan to Peugeot 107, wynajmowana na 59,22 € dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Toyota Aygo. Cena wynajmu zaczyna się od 12,82 € dziennie od Goldcar rental, którego średnia ocena to 4.4/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Balzan is Toyota Aygo from Goldcar rental. Its price is only 12,82 € per day. Goldcar rental was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 4.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o RHODIUM, Balzan

RHODIUM
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Rhodium Car Rental
Adres : Arrivals Hall Malta Airport
Telefon : +356 27447512
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 4.6/10, Który jest Słabo

RHODIUM - ceny wynajmu, Malta, Lotnisko (MLA)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Rhodium Car Rental
Rhodium Car Rental
od 13 € od 14 € od 45 € od 74 €
Goldcar rental
Goldcar rental
od 13 € od 14 € od 52 € od 39 € od 26 € od 18 €
Surprice
Surprice
od 13 € od 13 € od 53 € od 47 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 22 € od 102 € od 129 € od 103 € od 82 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 € od 18 € od 133 € od 26 € od 81 € od 194 €
Interrent
Interrent
od 13 € od 15 €
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 22 € od 24 € od 82 €
International Supplier
International Supplier
od 56 € od 127 € od 204 € od 129 € od 111 €
Aquarius Rent A Car
Aquarius Rent A Car
od 22 € od 22 € od 41 € od 46 €
Active
Active
od 58 € od 39 € od 82 €
Makka
Makka
od 17 € od 46 € od 53 € od 55 €
Drifter Car Hire
Drifter Car Hire
od 41 € od 111 €
Citygo
Citygo
od 29 € od 40 € od 44 € od 75 € od 58 €
Green-Motion
Green-Motion
od 59 € od 52 € od 89 € od 134 € od 267 €
Europcar
Europcar
od 18 € od 19 € od 57 € od 35 € od 45 € od 29 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 19 € od 19 € od 139 € od 27 € od 85 € od 209 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 24 € od 39 € od 129 € od 68 €
Best-Buy
Best-Buy
od 29 € od 31 € od 80 €
First Car Rental
First Car Rental
od 19 € od 18 € od 119 € od 167 € od 40 € od 114 € od 63 €
Thrifty
Thrifty
od 26 € od 33 € od 63 €

RHODIUM - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu RHODIUM na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu RHODIUM w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Balzan

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Balzan. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów RHODIUM