Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Balzan
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Balzan

Najlepszy wynajem samochodów w Balzan, Malta. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Poniżej 25 - wypożyczalnia samochodów, Balzan

GREEN MOTION w Balzan
GREEN MOTION
GREEN MOTION
8
/10
Bardzo Dobrze
8.4
/10
Końcowa cena wynajmu
8
/10
Czystość
8
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.1
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.7
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Balzan

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Green-Motion jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Balzan z oceną średnią na poziomie 8/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Motion w klasie Ekonomiczny jest Kia Picanto za 57,07 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malta jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Motion w Balzan to Peugeot 107, wynajmowana na 64,50 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Toyota Aygo. Cena wynajmu zaczyna się od 13,96 USD dziennie od Goldcar rental, którego średnia ocena to 4.4/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Balzan is Toyota Aygo from Goldcar rental. Its price is only 13,96 USD per day. Goldcar rental was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 4.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Poniżej 25 - ceny wynajmu, Malta, Lotnisko (MLA)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Goldcar rental
Goldcar rental
od 14 USD od 16 USD od 56 USD od 43 USD od 28 USD od 19 USD
Surprice
Surprice
od 14 USD od 14 USD od 58 USD od 51 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 24 USD od 111 USD od 140 USD od 112 USD od 89 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 19 USD od 20 USD od 145 USD od 28 USD od 88 USD od 212 USD
Interrent
Interrent
od 14 USD od 16 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 24 USD od 27 USD od 90 USD
International Supplier
International Supplier
od 61 USD od 139 USD od 222 USD od 140 USD od 121 USD
Aquarius Rent A Car
Aquarius Rent A Car
od 24 USD od 24 USD od 44 USD od 50 USD
Active
Active
od 63 USD od 42 USD od 89 USD
Rhodium Car Rental
Rhodium Car Rental
od 14 USD od 16 USD od 49 USD od 81 USD
Makka
Makka
od 18 USD od 50 USD od 58 USD od 60 USD
Drifter Car Hire
Drifter Car Hire
od 44 USD od 121 USD
Citygo
Citygo
od 32 USD od 44 USD od 48 USD od 81 USD od 63 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 65 USD od 57 USD od 97 USD od 146 USD od 291 USD
Europcar
Europcar
od 19 USD od 20 USD od 62 USD od 38 USD od 50 USD od 32 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 20 USD od 21 USD od 152 USD od 30 USD od 93 USD od 228 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 26 USD od 43 USD od 140 USD od 74 USD
Best-Buy
Best-Buy
od 32 USD od 34 USD od 87 USD
First Car Rental
First Car Rental
od 20 USD od 20 USD od 130 USD od 182 USD od 43 USD od 124 USD od 69 USD
Thrifty
Thrifty
od 28 USD od 36 USD od 69 USD

Poniżej 25 - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Balzan

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Balzan. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Poniżej 25