Van Wypożyczenie Balzan
10
00
10
00
Van Wypożyczenie Balzan

Van Wypożyczenie Balzan

Najlepszy wynajem samochodów w Balzan, Malta. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Van - wypożyczalnia samochodów, Balzan

GREEN MOTION w Balzan
GREEN MOTION
GREEN MOTION
8
/10
Bardzo Dobrze
8.4
/10
Końcowa cena wynajmu
8
/10
Czystość
8
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.1
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.7
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Balzan

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Van są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Balzan. Najtańszy samochód marki Van to Peugeot Partner oferowana przez Goldcar rental w Balzan. Jego cena zaczyna się od 25,51 € za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Van od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Balzan, zwróć uwagę na Green-Motion. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 100+ klientów, uzyskując średnią ocenę 8/10. Samochód Van z Green-Motion w Balzan o najniższej możliwej cenie to Nissan NV200. Będzie Cię to kosztować około 267,03 € dziennie.

  Green-Motion jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Balzan z oceną średnią na poziomie 8/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Motion w klasie Ekonomiczny jest Kia Picanto za 52,40 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malta jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Motion w Balzan to Peugeot 107, wynajmowana na 59,22 € dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Toyota Aygo. Cena wynajmu zaczyna się od 12,82 € dziennie od Goldcar rental, którego średnia ocena to 4.4/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Balzan is Toyota Aygo from Goldcar rental. Its price is only 12,82 € per day. Goldcar rental was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 4.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Van - ceny wynajmu, Malta, Lotnisko (MLA)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Goldcar rental
Goldcar rental
od 13 € od 14 € od 52 € od 39 € od 26 € od 18 €
Europcar
Europcar
od 18 € od 19 € od 57 € od 35 € od 45 € od 29 €
Aquarius Rent A Car
Aquarius Rent A Car
od 22 € od 22 € od 41 € od 46 €
Surprice
Surprice
od 13 € od 13 € od 53 € od 47 €
Makka
Makka
od 17 € od 46 € od 53 € od 55 €
Rhodium Car Rental
Rhodium Car Rental
od 13 € od 14 € od 45 € od 74 €
Citygo
Citygo
od 29 € od 40 € od 44 € od 75 € od 58 €
Best-Buy
Best-Buy
od 29 € od 31 € od 80 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 € od 18 € od 133 € od 26 € od 81 € od 194 €
Active
Active
od 58 € od 39 € od 82 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 19 € od 19 € od 139 € od 27 € od 85 € od 209 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 22 € od 102 € od 129 € od 103 € od 82 €
Drifter Car Hire
Drifter Car Hire
od 41 € od 111 €
First Car Rental
First Car Rental
od 19 € od 18 € od 119 € od 167 € od 40 € od 114 € od 63 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 24 € od 39 € od 129 € od 68 €
International Supplier
International Supplier
od 56 € od 127 € od 204 € od 129 € od 111 €
Green-Motion
Green-Motion
od 59 € od 52 € od 89 € od 134 € od 267 €
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 22 € od 24 € od 82 €
Interrent
Interrent
od 13 € od 15 €
Thrifty
Thrifty
od 26 € od 33 € od 63 €

Van - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Balzan

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Balzan. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Van