ROYAL CAR RENTAL Quatre Bornes
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

ROYAL CAR RENTAL Quatre Bornes

Najlepszy wynajem samochodów w Quatre Bornes, Mauritius. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ROYAL CAR RENTAL Quatre Bornes

ROYAL CAR RENTAL - wypożyczalnia samochodów, Quatre Bornes

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Quatre Bornes

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Royal-Car-Rental w Quatre Bornes dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Royal-Car-Rental w Quatre Bornes jest samochód w kategorii Mini, Suzuki Celerio. Cena wynajmu to tylko 28,50 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Mauritius. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Royal-Car-Rental w Quatre Bornes jest Suzuki Celerio za 28,50 € dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Quatre Bornes z oceną średnią na poziomie 7.8/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Mini jest Suzuki Alto za 38,08 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Mauritius jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Quatre Bornes to Suzuki Alto, wynajmowana na 38,08 € dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Celerio. Cena wynajmu zaczyna się od 28,50 € dziennie od Royal-Car-Rental, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in Quatre Bornes is Hyundai i10 from OLA Mauritius . Its price is only 25,74 € per day. OLA Mauritius was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 7.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ROYAL CAR RENTAL, Quatre Bornes

ROYAL CAR RENTAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Royal-Car-Rental
Adres : A10 Royal Road, Plaine Magnien, Plaisance, Mauritius
Telefon : +230 59267799 /+230 57731893
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.

ROYAL CAR RENTAL - ceny wynajmu, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
od 29 € od 30 € od 114 € od 59 €
OLA Mauritius
OLA Mauritius
od 26 € od 34 € od 122 €
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
od 29 € od 29 € od 56 €
First Car Rental
First Car Rental
od 42 € od 42 € od 96 € od 231 € od 62 € od 96 €
Pingouin-Car
Pingouin-Car
od 30 € od 36 € od 97 € od 55 € od 61 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 44 € od 46 € od 54 € od 82 €
Europcar
Europcar
od 44 € od 56 € od 126 € od 109 € od 123 € od 118 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 40 € od 44 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 39 € od 46 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 45 € od 86 € od 64 € od 101 €
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
od 31 € od 36 € od 57 € od 64 €
International Supplier
International Supplier
od 49 € od 54 €
Green-Motion
Green-Motion
od 58 € od 51 € od 154 €
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
od 26 € od 33 €
Thrifty
Thrifty
od 45 € od 48 €
Surprice
Surprice
od 59 € od 69 € od 83 €

ROYAL CAR RENTAL - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu ROYAL CAR RENTAL na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu ROYAL CAR RENTAL w pobliskich miastach

Najbardziej popularny wynajem samochodu ROYAL CAR RENTAL w pobliskich portach morskich

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Quatre Bornes

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Quatre Bornes. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ROYAL CAR RENTAL