Luksus Wypożyczalnia Samochodów Dakhla Lotnisko
10
00
10
00
Luksus Wypożyczalnia Samochodów Dakhla Lotnisko

Luksus Wypożyczalnia Samochodów Dakhla Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Dakhla Lotnisko (DKH), Maroko. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Luksus - wypożyczalnia samochodów, Dakhla Lotnisko

GREEN MOTION w Dakhla Lotnisko
GREEN MOTION
GREEN MOTION
5.4
/10
Średnio
5.5
/10
Końcowa cena wynajmu
5.7
/10
Czystość
5.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
4.9
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
5.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Dakhla Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Luksus są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Dakhla Lotnisko. Najtańszy samochód marki Luksus to Volkswagen Beetle Covertible oferowana przez Hire-Group w Dakhla Lotnisko. Jego cena zaczyna się od 164,40 USD za dzień.

  Green-Motion jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Dakhla Lotnisko z oceną średnią na poziomie 5.4/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Motion w klasie Ekonomiczny jest Renault Twingo za 47,45 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Maroko jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Green-Motion w Dakhla Lotnisko to Renault Twingo, wynajmowana na 47,45 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: Green-Motion (oceniony na 5.4/10 na 250+ klientów). Samochód Renault Twingo, jest wynajmowany od 47,45 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Dakhla Lotnisko is Renault Twingo from Hire-Group. Its price is only 47,45 USD per day. Hire-Group was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Luksus - ceny wynajmu, Dakhla Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Hire-Group
Hire-Group
od 47 USD od 60 USD od 164 USD od 129 USD od 160 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 48 USD od 47 USD

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Dakhla Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Dakhla Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Luksus