PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

10
paź.
wt.
2023
10
00
17
paź.
wt.
2023
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Najlepszy wynajem samochodów w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice (KRK), Polska. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Wynajem PANEK S.A PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

PANEK S.A w PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice
PANEK S.A
PANEK S.A
8.1
/10
Wspaniale
7.8
/10
Końcowa cena wynajmu
8.5
/10
Czystość
8.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Panek-Sa w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice dało rating na poziomie 8.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Panek-Sa w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice jest samochód w kategorii Mini, Toyota Aygo. Cena wynajmu to tylko 27,88 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice i kategorii Mini w Polska. Najtańszym samochodem klasy Kompatkowy z Panek-Sa w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice jest Opel Astra za 31,55 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Panek-Sa w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice jest Toyota Aygo za 27,88 USD dziennie.

  Thrifty jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice z oceną średnią na poziomie 9.5/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Thrifty w klasie Ekonomiczny jest Renault Clio za 31,31 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice jest Kompatkowy z cenami wynajmu od Thrifty, począwszy od 45,67 USD dziennie za Ford Focus.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Polska jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Thrifty w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice to Kia Picanto, wynajmowana na 31,58 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Polska to Global-Rent-A-Car (średnia ocena 6.4/10 oceniona przez 1000+ klientów). Najtańszy samochód Kompatkowy w Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice to Volkswagen Golf, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 39,44 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Fiat 500. Cena wynajmu zaczyna się od 33,86 USD dziennie od Global-Rent-A-Car, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice is Hyundai i20 from Surprice. Its price is only 13,01 USD per day. Surprice was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Popularne grupy samochodów

Cheap car rentals Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Cheapest cars
Toyota Aygo Mini
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Aygo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
27,88 USD /day
Renault Kangoo Cargo Van Van transportowy
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Kangoo Cargo Van
2 Places | 3 Bags
Airport fee
29,33 USD /day
Opel Astra Kompakt
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Opel Astra
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
31,55 USD /day
Hyundai Getz Ekonomiczne
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Hyundai Getz
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
32,99 USD /day
Seat Ibiza Ekonomiczne
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Seat Ibiza
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
33,46 USD /day
Chevrolet Lacetti Kompakt
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Chevrolet Lacetti
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
37,70 USD /day
Skoda Octavia Estate Kombi
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Skoda Octavia Estate
5 Places | 5 Bags
Air Conditioning
Airport fee
42,94 USD /day
Renault Clio Estate Kombi
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Clio Estate
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
43,21 USD /day
Kia Sportage SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Kia Sportage
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
49,70 USD /day
Toyota Avensis Średnie
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Avensis
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
51,02 USD /day
Mazda 6 Średnie
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Mazda 6
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
52,97 USD /day
Toyota Rav4 SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Rav4
5 Places | 2 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
67,60 USD /day
Seat Alhambra 7-osobowy minivan
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Seat Alhambra
7 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
81,26 USD /day
Volvo S90 Premium
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Volvo S90
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
89,67 USD /day
Renault Trafic 9-osobowy minivan
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Trafic
9 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
89,67 USD /day

Compact car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Opel Astra Kompakt
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Opel Astra
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
31,55 USD /day
Toyota Corolla Kompakt
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Corolla
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
36,16 USD /day
Chevrolet Lacetti Kompakt
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Chevrolet Lacetti
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
37,70 USD /day

Economy car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Hyundai Getz Ekonomiczne
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Hyundai Getz
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
32,99 USD /day
Seat Ibiza Ekonomiczne
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Seat Ibiza
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
33,46 USD /day

Premium car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Premium
Volvo S90 Premium
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Volvo S90
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
89,67 USD /day
Mercedes E Class Premium
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
97,90 USD /day

Mini car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Toyota Aygo Mini
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Aygo
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
27,88 USD /day

Intermediate car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage
Opel Insignia Średnie
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Opel Insignia
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
48,46 USD /day
Toyota Avensis Średnie
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Avensis
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
51,02 USD /day
Mazda 6 Średnie
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Mazda 6
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
52,97 USD /day

Family (Wagon/Estate) car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Estate
Skoda Octavia Estate Kombi
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Skoda Octavia Estate
5 Places | 5 Bags
Air Conditioning
Airport fee
42,94 USD /day
Renault Clio Estate Kombi
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Clio Estate
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
43,21 USD /day

SUV rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Nissan Qashqai SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
45,63 USD /day
Kia Sportage SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Kia Sportage
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
49,70 USD /day
Toyota Rav4 SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Toyota Rav4
5 Places | 2 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
67,60 USD /day
Volvo XC60 SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Volvo XC60
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
70,48 USD /day
Mercedes GLC SUV
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Mercedes GLC
5 Places | 6 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
85,46 USD /day

9 seater car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

9 seat people carrier
Renault Trafic 9-osobowy minivan
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Trafic
9 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
89,67 USD /day
Mercedes Vito Traveliner 9-osobowy minivan
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Mercedes Vito Traveliner
9 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
96,34 USD /day

7 seater car rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
Seat Alhambra 7-osobowy minivan
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Seat Alhambra
7 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
81,26 USD /day

Cargo van rental at Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Cargo van
Renault Kangoo Cargo Van Van transportowy
panek-sa
Car rental Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice Renault Kangoo Cargo Van
2 Places | 3 Bags
Airport fee
29,33 USD /day

Informacja o PANEK S.A, PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

PANEK S.A
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Panek-Sa
Adres : ul. Medweckiego 1, Krakow, 30-001
Telefon : +48665800000
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 8.1/10, Który jest Wspaniale

PANEK S.A - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu PANEK S.A w pobliskich dworcach kolejowych

Najbardziej popularny wynajem samochodu PANEK S.A w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w PANEK S.A Kraków Lotnisko Im. Jana Pawła Ii, Balice. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów PANEK S.A