Luksus Wypożyczalnia Samochodów Kaohsiung
10
00
10
00
Luksus Wypożyczalnia Samochodów Kaohsiung

Luksus Wypożyczalnia Samochodów Kaohsiung

Najlepszy wynajem samochodów w Kaohsiung, Tajwan. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Luksus - wypożyczalnia samochodów, Kaohsiung

IWS w Kaohsiung
IWS
IWS
8.5
/10
Wspaniale
8.4
/10
Końcowa cena wynajmu
9.3
/10
Czystość
8.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 10+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kaohsiung

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Luksus są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Kaohsiung. Najtańszy samochód marki Luksus to Luxgen 7 MPV oferowana przez Chailease w Kaohsiung. Jego cena zaczyna się od 168,47 USD za dzień.

  Iws jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kaohsiung z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 10+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Iws w klasie Ekonomiczny jest Toyota Yaris za 53,10 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Tajwan jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Iws w Kaohsiung to Toyota Yaris, wynajmowana na 53,10 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Kaohsiung is Toyota Yaris from Iws. Its price is only 53,10 USD per day. Iws was reviewed by 10+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Luksus - ceny wynajmu, Kaohsiung Lotnisko Międzynarodowe (KHH)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Chailease
Chailease
od 88 USD od 124 USD od 168 USD od 99 USD od 136 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 89 USD od 251 USD od 221 USD od 272 USD od 129 USD od 153 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 72 USD od 67 USD od 214 USD od 243 USD od 116 USD od 108 USD
Iws
Iws
od 159 USD od 53 USD od 86 USD od 78 USD
Budget
Budget
od 57 USD od 125 USD od 98 USD

Luksus - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Luksus na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Luksus w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kaohsiung

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kaohsiung. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Luksus