HERTZ DREAM COLLECTION Slough

5
paź.
czw.
2023
10
00
12
paź.
czw.
2023
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

HERTZ DREAM COLLECTION Slough

Najlepszy wynajem samochodów w Slough, Wielka Brytania. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

HERTZ DREAM COLLECTION Slough

Wynajem HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough

HERTZ DREAM COLLECTIONto znana i lubiana firma, która działa w wielu krajach i miastach, m.in HERTZ DREAM COLLECTION Slough. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wypożyczalnia samochodów podczas podróży, prawdopodobnie słyszałeś o tej firmie. Wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough to świetna okazja, aby wynająć samochód dowolnego typu w przystępnych cenach. Plus, HERTZ DREAM COLLECTION wyróżnia się doskonałą niezawodnością, posiada wyłącznie nowoczesne samochody, które regularnie przechodzą przeglądy techniczne.

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Slough

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Hertz-Dream-Collection w Slough dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Hertz-Dream-Collection w Slough jest samochód w kategorii Sedan (Full Size), Audi A5. Cena wynajmu to tylko 128,34 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Standradowy w Wielka Brytania. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Standradowy z Hertz-Dream-Collection w Slough jest Jaguar F Pace za 197,65 USD dziennie.

  Arnold-Clark-Car-Van jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Slough z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Arnold-Clark-Car-Van w klasie Ekonomiczny jest Opel Corsa za 48,52 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Wielka Brytania jest Sedan (Intermediate), najtańszy wynajem samochodu z Arnold-Clark-Car-Van w Slough to Peugeot 3008, wynajmowana na 69,06 USD dziennie.

  Wśród Sedan (Intermediate), najpopularniejszym modelem jest Skoda Octavia. Cena wynajmu zaczyna się od 25,38 USD dziennie od Hertz Car Hire, którego średnia ocena to 8.3/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Slough is Hyundai i10 from Green-Motion. Its price is only 6,66 USD per day. Green-Motion was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 7.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Jeśli szukasz przedstawicielstwa firmy HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough, może być trochę mylące. Jest wiele miejsc HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough, i nie wszystkie z nich znajdują się w centrum miasta. Jeśli wybierzesz złe biuro, będziesz musiał przejść przez całe miasto, aby dotrzeć do celu. W takim przypadku pomoże Bocubo. Robimy co w naszej mocy, abyś mógł znaleźć najbliższy HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough w ciągu zaledwie 2 kliknięć.

Informacja o HERTZ DREAM COLLECTION, HERTZ DREAM COLLECTION Slough

Wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough

HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough oferuje ogromny wybór samochodów. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wiele osób wybiera HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough. Flota samochodowa firmy obejmuje sedany i hatchbacki, kombi, jeepy, kabriolety i samochody wykonawcze różnych popularnych marek:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundaia itp.

Te i wiele innych wypożyczalni samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough.Wszystkie nie mają znaczących uszkodzeń i są stale konserwowane.

HERTZ DREAM COLLECTION
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Hertz-Dream-Collection
Adres : Hertz Dream Collection Poplar Place , Poplar Place, Bayswater, London, W2 4AS
Telefon : +44 (0)20 7727 6969
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

Kolejny powód do wyboru HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough jest rzetelność tej firmy. Działa od wielu lat i zbiera bardzo pozytywne opinie. Wszystkie procesy w HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough są usprawnione, więc nie ma trudnych sytuacji. Od momentu wypożyczenia samochodu do odbioru kluczyków wszystkie etapy są proste i przejrzyste. Wybrany samochód zawsze będzie na Ciebie czekał pod adresem HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough biuro. Tutaj na pewno nie spotkasz się z sytuacją, że samochód jeszcze nie dotarł na miejsce lub zaoferowano Ci niewłaściwy samochód. Wszystko działa jak w zegarku o godz HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough.

Jeśli samochód ma jakieś drobne rysy, są one odnotowywane w umowie. Dlatego możesz mieć pewność, że przy zwrocie samochodu nie zostaniesz obciążony kosztami za zadrapania, z którymi nie masz nic wspólnego. HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough szanuje swoich klientów i stara się, aby ich podróż była jak najbardziej komfortowa i relaksująca.

HERTZ DREAM COLLECTION - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Jak wybrać samochody do wynajęcia HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough

Wybór wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough jest bardzo łatwe. Aby dokonać właściwego wyboru, najpierw zrozum, dlaczego musisz wynająć samochód. Na przykład, jeśli szukasz taniego i wygodnego sposobu na dotarcie z lotniska do centrum miasta lub na przejażdżkę po mieście z niewielkim bagażem, odpowiedni będzie hatchback lub sedan. Wypożyczalnia samochodówHERTZ DREAM COLLECTION Slough HERTZ DREAM COLLECTION oferuje najtańsze opcje w tej klasie. Poza tym sporo zaoszczędzisz na paliwie.

Jeśli Twoja podróż obejmuje jazdę terenową, SUV to dobry wybór. Należy zauważyć że HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Sloughoferuje kilka pojazdów tej klasy. Jeśli interesują Cię ekstremalne przygody i zamierzasz jeździć po lasach, stepach, prerii, samochód terenowy będzie świetną opcją. HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough ma wiele samochodów do wynajęcia po uczciwych cenach. Jeśli potrzebujesz nie tylko dobrych zdolności terenowych, ale także dużego bagażnika, wybierz kombi.

Aby podróżować z wieloma pasażerami lub dużą ilością ładunku, wynajmij VAN. Wybieranie HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough,masz możliwość wynajmu VAN, który będzie odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom.

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ DREAM COLLECTION na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ DREAM COLLECTION w pobliskich miastach

HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough z Bocubo

Jeśli szukasz HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough, pomożemy Ci znaleźć najtańszą i najbardziej niezawodną opcję oraz najbliższe biuro. Nasz serwis powstał, aby pomóc Ci szybko znaleźć najlepszy wynajem samochodów na krótki czas. Dzięki Bocubo możesz wypożyczyć samochód za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki Bocubo, HERTZ DREAM COLLECTION wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION Slough stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza.

Aby skorzystać z Bocubo, po prostu wskaż swoją lokalizację i na ile dni chcesz wynająć pojazd. Dodatkowo możesz wybrać opcję „Powrót do innej lokalizacji”.

W ciągu kilku sekund zobaczysz wszystkie oferty wypożyczalnia samochodówHERTZ DREAM COLLECTION Slough. Nasz serwis wskaże Ci najbliższe biura wynajmu oraz najtańsze opcje oferowane przez różne firmy. Nie musisz tracić czasu na odwiedzanie różnych wypożyczalni samochodów i rozmowy z menedżerami, aby poznać wszystkie warunki i ceny. Zrobiliśmy już wszystko za Ciebie. Wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Sloughz Bocubo to świetna opcja na wynajem samochodu w kilka minut.

Dlaczego warto korzystać z Bocubo do wypożyczalnia samochodów HERTZ DREAM COLLECTION HERTZ DREAM COLLECTION Slough?

Bocubo skupia najlepsze oferty najbardziej niezawodnych wypożyczalni samochodów. Dzięki naszemu agregatorowi szybko znajdziesz najbliższy HERTZ DREAM COLLECTION wynajem biura i samochodu na odbiór w umówionym dniu. Możesz także porównać oferty z HERTZ DREAM COLLECTION and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

Pokażemy Ci najbliższe biura. Dzięki temu nie musisz już jeździć po całym mieście w poszukiwaniu biura do wynajęcia. Wybierz żądany punkt i samochód, zarezerwuj i zapłać. Następnie wystarczy przyjść w wymaganym terminie do biura wypożyczalni, a za kilka minut otrzymają Państwo klucze. Bez kolejek i długiego wypełniania formularzy! Z Bocubo wypożyczysz idealny samochód w ciągu kilku minut!

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, HERTZ DREAM COLLECTION Slough

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w HERTZ DREAM COLLECTION Slough. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów HERTZ DREAM COLLECTION