INTERNATIONAL Ayia Napa
10
00
10
00
 Auto Noma

INTERNATIONAL Ayia Napa

Best rental cars in Ayia Napa, Kipra. No hidden charges. Free cancellation

INTERNATIONAL Ayia Napa

INTERNATIONAL auto noma Ayia Napa

INTERNATIONAL Ayia Napa
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
8.1
/10
Lieliski
7.7
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.1
/10
Tīrība
8.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.7
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.2
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 100+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Ayia Napa

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no International Ayia Napa novērtēja vairāk nekā 100+ klienti ar vērtējumu 8.1/10. Lētakā automašīna no International Ayia Napa ir Suzuki Alto no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai €21,03 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Kipra. Lētākā Ekonomikas automašīna no International Ayia Napa ko pārstāv Skoda Fabia par €21,39 dienā.

  Abbycar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Ayia Napa ar vidējo vērtējumu 9.5/10, balstoties uz vairāk nekā 5+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Abbycar ir Toyota Aygo no Mini auto nomas klases par €15,66 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Kipra auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Abbycar Ayia Napa ir Volkswagen Polo, par €16,92 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Suzuki Swift. Tā cena sākas no €16,54 dienā no Aercar, kuras vidējais vērtējums 8.7/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Ayia Napa tā ir Hyundai i10 no Aida. Tās cena ir tikai €8,20 dienā. Aida ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.9/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par INTERNATIONAL in Ayia Napa

INTERNATIONAL
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: International
Adrese: Larnaca Airport, In Terminal, Larnaca, 9999
Telefons: +357 25 257724
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 8.1/10, kurš ir Lieliski

INTERNATIONAL auto nomas cenas Ayia Napa

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
DriveCyprus Car Hire
DriveCyprus Car Hire
no €19 no €21 no €78 no €57
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no €19 no €22 no €114 no €51 no €63 no €68
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €31 no €29 no €166 no €82 no €91 no €88
Kem
Kem
no €22 no €24 no €105 no €91 no €74
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €31 no €40 no €152 no €75 no €113 no €107
Europcar
Europcar
no €24 no €26 no €69 no €73
Green-Motion
Green-Motion
no €20 no €25 no €78 no €58
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no €29 no €33
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €31 no €34 no €108 no €178 no €57

INTERNATIONAL tuvumā esošās auto nomas vietas Ayia Napa

INTERNATIONAL noma apkārtējās lidostās

INTERNATIONAL auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Ayia Napa

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Ayia Napa. Iegūstiet zemas cenas par INTERNATIONAL automašīnas nomai