INTERNATIONAL Ayia Napa
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

INTERNATIONAL Ayia Napa

Parimad autorendi Ayia Napa, Küpros. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

INTERNATIONAL Ayia Napa

INTERNATIONAL autorendi asukoht Ayia Napa

INTERNATIONAL sees Ayia Napa
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
8.1
/10
Suurepärane
7.7
/10
Kogu raha väärtus
8.1
/10
Puhtus
8.6
/10
Teenindus autorendis
8.7
/10
Auto võtmise protsess
7.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Ayia Napa autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Ayia Napa International autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 8.1/10. Kõige odavam rendiauto klass Ayia Napa International on Suzuki Alto of Mini. Selle hind on vaid 23,49 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Küpros-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto International Ayia Napa on Skoda Fabia, 23,89 $ eest päevas.

  Abbycar on Ayia Napa kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.5/10, mis põhineb 5+ klientide arvustustel. Abbycar odavam sõiduk on Toyota Aygo Mini rendiklassi sõiduk, 17,49 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Küpros autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Abbycar Ayia Napa-s, Volkswagen Polo, hinnaga 18,90 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Swift. Selle hind algab Aercar-s 18,47 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Ayia Napa kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Aida. Selle hind on ainult 9,16 $ päevas. Aida-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.9/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave INTERNATIONAL Ayia Napa

INTERNATIONAL
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: International
Aadress: Larnaca Airport, In Terminal, Larnaca, 9999
Telefon: +357 25 257724
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.1/10, mis on Suurepärane

INTERNATIONAL autorendi hinnad Ayia Napa

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
DriveCyprus Car Hire
DriveCyprus Car Hire
alates 21 $ alates 24 $ alates 87 $ alates 64 $
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 21 $ alates 24 $ alates 128 $ alates 57 $ alates 71 $ alates 76 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 35 $ alates 32 $ alates 186 $ alates 92 $ alates 101 $ alates 98 $
Kem
Kem
alates 24 $ alates 27 $ alates 117 $ alates 102 $ alates 82 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 35 $ alates 45 $ alates 170 $ alates 84 $ alates 126 $ alates 120 $
Europcar
Europcar
alates 27 $ alates 29 $ alates 77 $ alates 81 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 22 $ alates 28 $ alates 88 $ alates 64 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 32 $ alates 37 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 35 $ alates 38 $ alates 121 $ alates 198 $ alates 64 $

INTERNATIONAL autorent lähedal Ayia Napa

INTERNATIONAL rentimine lennujaamades

INTERNATIONAL autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Ayia Napa

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Ayia Napa . Saa odavad hinnad INTERNATIONAL autorendist