GOLDCAR Protaras
10
00
10
00
 Auto Noma

GOLDCAR Protaras

Best rental cars in Protaras, Kipra. No hidden charges. Free cancellation

GOLDCAR Protaras

GOLDCAR auto noma Protaras

GOLDCAR Protaras
GOLDCAR
GOLDCAR
4.6
/10
Slikti
4.5
/10
Kopējā vērtība par maksu
4.4
/10
Tīrība
4.8
/10
Apkalpošana nomas birojā
3.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
5.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 50+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Protaras

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Goldcar rental Protaras novērtēja vairāk nekā 50+ klienti ar vērtējumu 4.6/10. Lētakā automašīna no Goldcar rental Protaras ir Fiat Panda no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai €14,14 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Kipra. Lētākā Ekonomikas automašīna no Goldcar rental Protaras ko pārstāv Ford Fiesta par €21,91 dienā.

  Abbycar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Protaras ar vidējo vērtējumu 9.5/10, balstoties uz vairāk nekā 5+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Abbycar ir Toyota Aygo no Mini auto nomas klases par €16,11 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Kipra auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Abbycar Protaras ir Volkswagen Polo, par €17,41 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Suzuki Swift. Tā cena sākas no €17,02 dienā no Aercar, kuras vidējais vērtējums 8.7/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Protaras tā ir Hyundai i10 no Aida. Tās cena ir tikai €8,44 dienā. Aida ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.9/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par GOLDCAR in Protaras

GOLDCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Goldcar rental
Adrese: Elefterias Avenue & 5 trion ierarchon, Dromolaxia, Larnaca, Cyprus, 7020
Telefons: +357 96 030231, +357 9913 1379
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Bezmaksas autobuss — Automašīnu nomas uzņēmums nodrošina bezmaksas autobusu līdz tuvākajai automašīnas saņemšanas vietai netālu no galvenā termināļa.
Vērtējums: 4.6/10, kurš ir Slikti

GOLDCAR auto nomas cenas Protaras

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Sixt-Direct
Sixt-Direct
no €17 no €21 no €227 no €118 no €101 no €92
Kem
Kem
no €29 no €33 no €82 no €108 no €95 no €79
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no €27 no €30 no €117 no €61 no €69 no €70
Whiz
Whiz
no €24 no €25 no €129 no €120 no €44
Europcar
Europcar
no €38 no €45 no €222 no €122 no €102
International
International
no €26 no €30 no €268 no €142 no €122 no €113
Flizzr
Flizzr
no €33 no €40

GOLDCAR tuvumā esošās auto nomas vietas Protaras

GOLDCAR noma apkārtējās lidostās

GOLDCAR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Protaras

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Protaras. Iegūstiet zemas cenas par GOLDCAR automašīnas nomai