GOLDCAR Protaras
10
00
10
00
 Auto Nuoma

GOLDCAR Protaras

Best rental cars in Protaras, Kipras. No hidden charges. Free cancellation

GOLDCAR Protaras

GOLDCAR automobilių nuoma Protaras

GOLDCAR Protaras
GOLDCAR
GOLDCAR
4.6
/10
Prastai
4.5
/10
Bendra piniginė vertė
4.4
/10
Švari
4.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
3.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
5.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Protaras automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Goldcar rental in Protaras buvo įvertinta 50+ klientų 4.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Goldcar rental Protaras yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 15,35 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Kipras. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Goldcar rental Protaras pristatomas Ford Fiesta23,78 dol. dienai.

  Abbycar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Protaras, vertinimų vidurkis 9.5/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Abbycar yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės už 17,49 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kipras yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Abbycar Protaras yra Volkswagen Polo18,90 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Suzuki Swift. Jo kaina prasideda nuo 18,47 dol. dienai iš Aercar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.7/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Protaras yra Hyundai i10Aida. Jo kaina tik tai 9,16 dol. dienai. Aida buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie GOLDCAR Protaras

GOLDCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Goldcar rental
Adresas: Elefterias Avenue & 5 trion ierarchon, Dromolaxia, Larnaca, Cyprus, 7020
Telefonas: +357 96 030231, +357 9913 1379
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 4.6/10, tai yra Prastai

GOLDCAR automobilių nuomos kainos Protaras

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Sixt-Direct
Sixt-Direct
nuo 19 dol. nuo 23 dol. nuo 246 dol. nuo 128 dol. nuo 109 dol. nuo 100 dol.
Kem
Kem
nuo 32 dol. nuo 36 dol. nuo 89 dol. nuo 118 dol. nuo 103 dol. nuo 85 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 29 dol. nuo 33 dol. nuo 127 dol. nuo 66 dol. nuo 75 dol. nuo 76 dol.
Whiz
Whiz
nuo 26 dol. nuo 27 dol. nuo 140 dol. nuo 131 dol. nuo 48 dol.
Europcar
Europcar
nuo 41 dol. nuo 49 dol. nuo 240 dol. nuo 133 dol. nuo 110 dol.
International
International
nuo 29 dol. nuo 32 dol. nuo 291 dol. nuo 154 dol. nuo 133 dol. nuo 122 dol.
Flizzr
Flizzr
nuo 36 dol. nuo 43 dol.

GOLDCAR automobilių nuomos vietos netoli Protaras

GOLDCAR auto nuoma netolimuose oro uostuose

GOLDCAR auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Protaras

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Protaras. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis GOLDCAR