Kabriolets Auto Noma Zahle

10
00
10
00
Kabriolets Auto Noma Zahle

Kabriolets Auto Noma Zahle

Best rental cars in Zahle, Libāna. No hidden charges. Free cancellation

Kabriolets noma Zahle

Auto nomas ieteikumi Zahle

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Kabriolets automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Zahle. Lētāko Kabriolets automašīnu piedāvā Mini Cooper Convertible no Budget Car Rental Zahle. Tā cena sākas no 75,76 $ dienā.

  Ja vēlaties nomāt Kabriolets automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Zahle, iesakām Jums pievērst uzmanību AVIS Car Rental. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 50+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.5/10. Kabriolets automašīna no AVIS Car Rental Zahle ar zemāko iespējamo cenu ir Mini Cooper Convertible. Tā izmaksās aptuveni 81,03 $ dienā.

  AVIS Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Zahle ar vidējo vērtējumu 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 50+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no AVIS Car Rental ir Renault Sandero no Ekonomikas auto nomas klases par 23,47 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Libāna auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no AVIS Car Rental Zahle ir Renault Sandero, par 23,47 $ dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Hyundai i10. Tā cena sākas no 22,16 $ dienā no Budget Car Rental, kuras vidējais vērtējums 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Zahle tā ir Hyundai i10 no Budget Car Rental. Tās cena ir tikai 22,16 $ dienā. Budget Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.5/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Kabriolets tuvumā esošās auto nomas vietas Zahle

Kabriolets noma apkārtējās lidostās

Kabriolets auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Zahle

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Most Popular car groups near Zahle

Convertible car rental at Zahle

van picture
Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
 • Mini Cooper Convertible 4 Places | 1 Bags
 • Renault Megane Convertible 4 Places | 2 Bags

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Zahle. Iegūstiet zemas cenas par Kabriolets automašīnas nomai