SNAP RENTALS Auckland Airport Domestic Terminal
10
00
10
00
 Auto Noma

SNAP RENTALS Auckland Airport Domestic Terminal

Best rental cars in Auckland Airport Domestic Terminal (AKL), Jaunzēlande. No hidden charges. Free cancellation

SNAP RENTALS Auckland Airport Domestic Terminal

SNAP RENTALS auto noma Auckland Airport Domestic Terminal

SNAP RENTALS Auckland Airport Domestic Terminal
SNAP RENTALS
SNAP RENTALS
7.1
/10
Ļoti Labi
7.8
/10
Kopējā vērtība par maksu
7.2
/10
Tīrība
6.5
/10
Apkalpošana nomas birojā
7
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.1
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 250+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Auckland Airport Domestic Terminal

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Snap-Rentals Auckland Airport Domestic Terminal novērtēja vairāk nekā 250+ klienti ar vērtējumu 7.1/10. Lētakā automašīna no Snap-Rentals Auckland Airport Domestic Terminal ir Toyota Yaris no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $35,94 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas nomas auto klases Auckland Airport Domestic Terminal un no Apvidus automašīna auto nomas klases Jaunzēlande. Lētākā Ekonomikas automašīna no Snap-Rentals Auckland Airport Domestic Terminal ir Toyota Yaris par $35,94 dienā. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Snap-Rentals Auckland Airport Domestic Terminal ko pārstāv Nissan X-Trail par $65,31 dienā.

  Keddy-By-Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Auckland Airport Domestic Terminal ar vidējo vērtējumu 8.9/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar ir Fiat 500 Pop no Ekonomikas auto nomas klases par $66,11 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Auckland Airport Domestic Terminal ir Ekonomikas Fiat 500 Pop automašīna ar Keddy-By-Europcar cenu sākot no $66,11 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Jaunzēlande auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar Auckland Airport Domestic Terminal ir Nissan Qashqai, par $70,45 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Jaunzēlande, tās nosaukums ir Hitch-Car-Rentals (ar vidējo vērtējumu 6.7/10 ko novērtējuši 50+ klienti). Lētākā Ekonomikas automašīna Auckland Airport Domestic Terminal ir Mazda Demio, ar cenām sākot no $18,31 dienā.

  Kopā ar Apvidus automašīna, populārākais modelis ir Mitsubishi Outlander. Tā cena sākas no $28,81 dienā no Hitch-Car-Rentals, kuras vidējais vērtējums 6.7/10, balstoties uz vairāk nekā 50+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Auckland Airport Domestic Terminal tā ir Nissan Tiida no East-Coast. Tās cena ir tikai $13,07 dienā. East-Coast ir novērtējuši vairāk nekā 250+ klienti ar vidējo vērtējumu 6.5/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par SNAP RENTALS in Auckland Airport Domestic Terminal

SNAP RENTALS
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Snap-Rentals
Adrese: 42 Verissimo Drive (Inside Park & Fly), Auckland, 2022
Telefons: +64 9 275 2438 or freephone 0800 288 699
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Bezmaksas autobuss — Automašīnu nomas uzņēmums nodrošina bezmaksas autobusu līdz tuvākajai automašīnas saņemšanas vietai netālu no galvenā termināļa.
Vērtējums: 7.1/10, kurš ir Ļoti Labi

SNAP RENTALS auto nomas cenas Auckland Airport Domestic Terminal

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Snap-Rentals
Snap-Rentals
no $36 no $65
Letz-Rent-A-Car
Letz-Rent-A-Car
no $15 no $14 no $32 no $60 no $22 no $20
East-Coast
East-Coast
no $16 no $19 no $40 no $40
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $57 no $66 no $106 no $64
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no $27 no $110 no $55
Dollar
Dollar
no $31 no $42
Sixt
Sixt
no $44 no $61 no $48
Aerodrive
Aerodrive
no $35 no $20 no $41 no $79 no $30
Interrent
Interrent
no $25
Abell Rentals
Abell Rentals
no $61 no $116
Scotties Car Rentals
Scotties Car Rentals
no $18 no $31 no $36
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
no $24 no $36 no $56 no $47
Mode-Rentals
Mode-Rentals
no $17 no $27 no $26 no $29
Europcar
Europcar
no $37 no $70 no $139 no $59
Drive-Nz
Drive-Nz
no $50 no $31 no $58
Hitch-Car-Rentals
Hitch-Car-Rentals
no $18 no $25 no $29 no $29
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $66 no $72 no $70
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $71 no $79 no $111 no $66
SNAP Rentals
SNAP Rentals
no $21 no $39 no $39
Ezi Car Rental
Ezi Car Rental
no $20 no $66 no $53
Go-Rentals
Go-Rentals
no $24 no $118 no $44
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $49 no $57 no $86 no $55
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $67 no $48 no $58 no $90 no $62
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $56 no $90 no $60
Enterprise
Enterprise
no $37 no $57 no $43

SNAP RENTALS tuvumā esošās auto nomas vietas Auckland Airport Domestic Terminal

SNAP RENTALS noma apkārtējās lidostās

SNAP RENTALS auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Auckland Airport Domestic Terminal

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Auckland Airport Domestic Terminal. Iegūstiet zemas cenas par SNAP RENTALS automašīnas nomai