Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

21
sep
T
2023
10
00
28
sep
T
2023
10
00
Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

Best rental cars in Tarnów Railway Station, Polija. No hidden charges. Free cancellation

Apvidus automašīna noma Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

EXPRESS Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station
EXPRESS
EXPRESS
8.1
/10
Lieliski
8.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.4
/10
Tīrība
8.2
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.1
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 1000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Tarnów Railway Station

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Apvidus automašīna automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Tarnów Railway Station. Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā Nissan Qashqai no Express Rent A Car Tarnów Railway Station. Tā cena sākas no 38,16 $ dienā.

  Ja vēlaties nomāt Apvidus automašīna automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Tarnów Railway Station, iesakām Jums pievērst uzmanību Express Rent A Car. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.1/10. Apvidus automašīna automašīna no Express Rent A Car Tarnów Railway Station ar zemāko iespējamo cenu ir Nissan Qashqai. Tā izmaksās aptuveni 38,16 $ dienā.

  Express Rent A Car ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Tarnów Railway Station ar vidējo vērtējumu 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Express Rent A Car ir Nissan Micra no Ekonomikas auto nomas klases par 26,00 $ dienā.

  Lētākā auto noma ir Tarnów Railway Station tā ir Nissan Micra no Express Rent A Car. Tās cena ir tikai 26,00 $ dienā. Express Rent A Car ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.1/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Most Popular car groups near Tarnów Railway Station

Cheapest cars in Tarnów Railway Station

Cheapest cars
Nissan Qashqai SUV
express
Car rental Tarnów Railway Station Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
38,16 $ /day

SUV rental at Tarnów Railway Station

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Nissan Qashqai SUV
express
Car rental Tarnów Railway Station Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
38,16 $ /day

Apvidus automašīna tuvumā esošās auto nomas vietas Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

Apvidus automašīna auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Apvidus automašīna noma Tarnów Railway Station. Iegūstiet zemas cenas par Apvidus automašīna automašīnas nomai