SUV Půjčovna Aut Tarnów Railway Station

21
Zář
čt
2023
10
00
28
Zář
čt
2023
10
00
SUV Půjčovna Aut Tarnów Railway Station

SUV Půjčovna Aut Tarnów Railway Station

Nejlepší půjčovny aut v Tarnów Railway Station, Polsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna SUV Půjčovna SUV Tarnów Railway Station

EXPRESS v Půjčovna SUV Tarnów Railway Station
EXPRESS
EXPRESS
8.1
/10
Vynikající
8.1
/10
Celková hodnota za peníze
8.4
/10
Čistota
8.2
/10
Servis na recepci
7.9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Tarnów Railway Station

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  SUV automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Tarnów Railway Station. Nejlevnější vozidlo SUV představuje Nissan Qashqai z Express Rent A Car v Tarnów Railway Station. Jeho cena začíná od 38,16 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz SUV od nejvýše hodnoceného prodejce v Tarnów Railway Station, měli byste věnovat pozornost Express Rent A Car. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 1000+ zákazníky s průměrným skóre 8.1/10. SUV voz z Express Rent A Car v Tarnów Railway Station za nejnižší možnou cenu je Nissan Qashqai. Bude vám to stát asi 38,16 US$ za den.

  Express Rent A Car je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Tarnów Railway Station s průměrným skóre 8.1/10, založená na 1000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Express Rent A Car je třída Nissan Micra z Ekonomika za cenu 26,00 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Tarnów Railway Station je Nissan Micra z Express Rent A Car. Její cena je pouze 26,00 US$ za den. Express Rent A Car bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.1/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Most Popular car groups near Tarnów Railway Station

Cheapest cars in Tarnów Railway Station

Cheapest cars
Nissan Qashqai SUV
express
Car rental Tarnów Railway Station Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
38,16 US$ /day

SUV rental at Tarnów Railway Station

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Nissan Qashqai SUV
express
Car rental Tarnów Railway Station Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
38,16 US$ /day

SUV pujčovna aut blízko Půjčovna SUV Tarnów Railway Station

SUV půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Půjčovna SUV Tarnów Railway Station

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Půjčovna SUV Tarnów Railway Station. Získejte levné ceny pro SUV půjčovna aut