Furgons Noma Jenšēpinga Lidosta
10
00
10
00
Furgons Noma Jenšēpinga Lidosta

Furgons Noma Jenšēpinga Lidosta

Best rental cars in Jenšēpinga Lidosta (JKG), Zviedrija. No hidden charges. Free cancellation

Furgons auto noma Jenšēpinga Lidosta

SIXT Jenšēpinga Lidosta
SIXT
SIXT
8.9
/10
Lieliski
8.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
9.5
/10
Tīrība
9.1
/10
Apkalpošana nomas birojā
9
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.7
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 500+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Jenšēpinga Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Furgons automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Jenšēpinga Lidosta. Lētāko Furgons automašīnu piedāvā BMW 2 Series Active Tourer no SIXT Rent A Car Jenšēpinga Lidosta. Tā cena sākas no $72,13 dienā.

  Ja vēlaties nomāt Furgons automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Jenšēpinga Lidosta, iesakām Jums pievērst uzmanību SIXT Rent A Car. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 500+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.9/10. Furgons automašīna no SIXT Rent A Car Jenšēpinga Lidosta ar zemāko iespējamo cenu ir BMW 2 Series Active Tourer. Tā izmaksās aptuveni $72,13 dienā.

  SIXT Rent A Car ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Jenšēpinga Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.9/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no SIXT Rent A Car ir Audi A1 no Ekonomikas auto nomas klases par $60,76 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Jenšēpinga Lidosta ir 9 sēdvietu transportlīdzeklis Mercedes Vito Traveliner automašīna ar SIXT Rent A Car cenu sākot no $210,60 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Zviedrija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no SIXT Rent A Car Jenšēpinga Lidosta ir Mercedes A Class, par $62,18 dienā.

  Lētākā 9 sēdvietu transportlīdzeklis automašīna Jenšēpinga Lidosta ko piedāvā Europcar (8.4/10 klienti novērtēja ar 2000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Volkswagen Caravelle, kas maksā $119,70 dienā.

  Lētāko Kompakts automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Europcar. Tā ir Volkswagen Golf, automašīna, kas maksā $125,89 dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Kia Ceed. Tā cena sākas no $104,18 dienā no Budget Car Rental, kuras vidējais vērtējums 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Jenšēpinga Lidosta tā ir Volkswagen Golf no AVIS Car Rental. Tās cena ir tikai $39,92 dienā. AVIS Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Furgons auto nomas cenas Jenšēpinga Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $61 no $75 no $83 no $141 no $72 no $84
Europcar
Europcar
no $108 no $92 no $81
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $95 no $99 no $114
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $53
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $87 no $263

Furgons tuvumā esošās auto nomas vietas Jenšēpinga Lidosta

Furgons auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Jenšēpinga Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Jenšēpinga Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par Furgons automašīnas nomai