Furgonas Auto nuoma Jončiopingas Oro Uostas
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Jončiopingas Oro Uostas

Furgonas Auto nuoma Jončiopingas Oro Uostas

Best rental cars in Jončiopingas Oro Uostas (JKG), Švedija. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Jončiopingas Oro Uostas

SIXT Jončiopingas Oro Uostas
SIXT
SIXT
8.9
/10
Puiku
8.2
/10
Bendra piniginė vertė
9.5
/10
Švari
9.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Jončiopingas Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Jončiopingas Oro Uostas. Pigiausias Furgonas automobilis yra BMW 2 Series Active TourerSIXT Rent A Car Jončiopingas Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 72,13 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Jončiopingas Oro Uostas, turėtumėte dairytis SIXT Rent A Car. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu. Furgonas automobilis iš SIXT Rent A Car Jončiopingas Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra BMW 2 Series Active Tourer. Jums kainuos apie 72,13 dol. dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Jončiopingas Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Audi A1Ekonominė automobilių nuomos klasės už 60,76 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Jončiopingas Oro Uostas yra 9 vietų keleivinė transporto priemonė su SIXT Rent A Car kainomis pradedant nuo 210,60 dol. dienai už Mercedes Vito Traveliner.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Jončiopingas Oro Uostas yra Mercedes A Class62,18 dol. dienai.

  Pigiausias 9 vietų keleivinė transporto priemonė automobilis Jončiopingas Oro Uostas yra tiekiamas Europcar (Įvertintas 8.4/10 2000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Volkswagen Caravelle kainuojanti 119,70 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Europcar. Automobilis yra Volkswagen Golf, už 125,89 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Kia Ceed. Jo kaina prasideda nuo 104,18 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Jončiopingas Oro Uostas yra Volkswagen GolfAVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 39,92 dol. dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Jončiopingas Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 61 dol. nuo 75 dol. nuo 83 dol. nuo 141 dol. nuo 72 dol. nuo 84 dol.
Europcar
Europcar
nuo 108 dol. nuo 92 dol. nuo 81 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 95 dol. nuo 99 dol. nuo 114 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 53 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 87 dol. nuo 263 dol.

Furgonas automobilių nuomos vietos netoli Jončiopingas Oro Uostas

Furgonas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Jončiopingas Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Jončiopingas Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas