NOMADCAR Bachenbülach
10
00
10
00
 Auto Noma

NOMADCAR Bachenbülach

Best rental cars in Bachenbülach, Šveice. No hidden charges. Free cancellation

NOMADCAR Bachenbülach

NOMADCAR auto noma Bachenbülach

Auto nomas ieteikumi Bachenbülach

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Nomadcar Bachenbülach novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Nomadcar Bachenbülach ir Mercedes A220 AMG Line no Kompakts nomas auto klases. Tās cena ir tikai €87,66 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Šveice. Lētākā Kompakts automašīna no Nomadcar Bachenbülach ko pārstāv Mercedes A220 AMG Line par €87,66 dienā.

  Flizzr ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Bachenbülach ar vidējo vērtējumu 8.8/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Flizzr ir Opel Corsa no Ekonomikas auto nomas klases par €32,87 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Šveice auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Flizzr Bachenbülach ir Skoda Rapid, par €98,30 dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Opel Astra. Tā cena sākas no €81,52 dienā no Europcar, kuras vidējais vērtējums 8.2/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Bachenbülach tā ir Skoda Citigo no Unirent. Tās cena ir tikai €29,20 dienā. Unirent ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.3/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par NOMADCAR in Bachenbülach

NOMADCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Nomadcar
Adrese: Bahnhofpl. 15, 8001 Zürich, Switzerland
Telefons: 0041215881321
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Sagaidīšana — Automašīnu nomas uzņēmuma pārstāvis jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs līdz automašīnas saņemšanas vietai.

NOMADCAR auto nomas cenas Cīrihes Lidosta (ZRH)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Nomadcar
Nomadcar
no €110 no €107 no €192 no €142
Flizzr
Flizzr
no €34 no €33
Enterprise
Enterprise
no €32 no €145 no €78 no €101 no €104
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €49 no €37 no €70 no €193 no €70 no €54
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no €86 no €36 no €179 no €213 no €66 no €56 no €121
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no €43 no €44 no €35 no €47
Europcar
Europcar
no €63 no €60 no €106 no €185 no €242 no €56 no €106
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €36 no €38 no €186 no €53 no €47
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €97 no €188 no €241 no €111 no €93
Europcar
Europcar
no €42 no €43 no €138 no €141 no €230 no €111 no €97
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
no €805 no €503 no €564
Unirent
Unirent
no €70 no €73 no €92
Alamo
Alamo
no €32 no €124 no €120 no €104
International Supplier
International Supplier
no €39 no €48 no €86 no €102 no €75
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no €85 no €33 no €57 no €77
Edel-Stark
Edel-Stark
no €505 no €304 no €402 no €402 no €505

NOMADCAR tuvumā esošās auto nomas vietas Bachenbülach

NOMADCAR noma apkārtējās lidostās

NOMADCAR auto nomas dzelzceļa stacijās

NOMADCAR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Bachenbülach

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

 • Zug 36.85 km / 22.9 mi
 • Aarau 39.67 km / 24.65 mi

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Bachenbülach. Iegūstiet zemas cenas par NOMADCAR automašīnas nomai