NOMADCAR Bachenbuelach
10
00
10
00
 Auto Nuoma

NOMADCAR Bachenbuelach

Best rental cars in Bachenbuelach, Šveicarija. No hidden charges. Free cancellation

NOMADCAR Bachenbuelach

NOMADCAR automobilių nuoma Bachenbuelach

Bachenbuelach automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Nomadcar in Bachenbuelach buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Nomadcar Bachenbuelach yra Mercedes A220 AMG LineKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 86,78 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Šveicarija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Nomadcar Bachenbuelach pristatomas Mercedes A220 AMG Line86,78 € dienai.

  Flizzr yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bachenbuelach, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Flizzr yra Opel CorsaEkonominė automobilių nuomos klasės už 32,54 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Šveicarija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Flizzr Bachenbuelach yra Skoda Rapid97,31 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Opel Astra. Jo kaina prasideda nuo 80,70 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bachenbuelach yra Skoda CitigoUnirent. Jo kaina tik tai 28,91 € dienai. Unirent buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie NOMADCAR Bachenbuelach

NOMADCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Nomadcar
Adresas: Bahnhofpl. 15, 8001 Zürich, Switzerland
Telefonas: 0041215881321
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.

NOMADCAR automobilių nuomos kainos Zurich Oro Uostas (ZRH)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Nomadcar
Nomadcar
nuo 108 € nuo 106 € nuo 190 € nuo 141 €
Flizzr
Flizzr
nuo 33 € nuo 33 €
Enterprise
Enterprise
nuo 31 € nuo 143 € nuo 77 € nuo 100 € nuo 103 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 48 € nuo 36 € nuo 70 € nuo 191 € nuo 69 € nuo 53 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 85 € nuo 36 € nuo 177 € nuo 211 € nuo 65 € nuo 56 € nuo 120 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 42 € nuo 44 € nuo 35 € nuo 46 €
Europcar
Europcar
nuo 63 € nuo 59 € nuo 105 € nuo 183 € nuo 240 € nuo 55 € nuo 105 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 36 € nuo 38 € nuo 184 € nuo 53 € nuo 47 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 96 € nuo 186 € nuo 238 € nuo 110 € nuo 92 €
Europcar
Europcar
nuo 42 € nuo 43 € nuo 136 € nuo 140 € nuo 228 € nuo 110 € nuo 96 €
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
nuo 797 € nuo 498 € nuo 558 €
Unirent
Unirent
nuo 69 € nuo 72 € nuo 91 €
Alamo
Alamo
nuo 32 € nuo 123 € nuo 119 € nuo 102 €
International Supplier
International Supplier
nuo 39 € nuo 48 € nuo 85 € nuo 101 € nuo 75 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 84 € nuo 32 € nuo 57 € nuo 77 €
Edel-Stark
Edel-Stark
nuo 500 € nuo 301 € nuo 398 € nuo 398 € nuo 500 €

NOMADCAR automobilių nuomos vietos netoli Bachenbuelach

NOMADCAR auto nuoma netolimuose oro uostuose

NOMADCAR auto nuoma traukinių stotyse

NOMADCAR auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Bachenbuelach

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Zug 36.85 km / 22.9 mi
 • Aarau 39.67 km / 24.65 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bachenbuelach. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis NOMADCAR