OPTIMORENT Tirana Airport

10
00
10
00
 Auto Nuoma

OPTIMORENT Tirana Airport

Best rental cars in Tirana Airport (TIA), Albanija. No hidden charges. Free cancellation

OPTIMORENT Tirana Airport

OPTIMORENT nuoma Tirana Airport

OPTIMORENT Tirana Airport
OPTIMORENT
OPTIMORENT
6.6
/10
Gerai
6.2
/10
Bendra piniginė vertė
7.2
/10
Švari
6.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5+ klientų atsiliepimais

Tirana Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Optimorent in Tirana Airport buvo įvertinta 5+ klientų 6.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Optimorent Tirana Airport yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 21,77 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Albanija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Optimorent Tirana Airport pristatomas Volkswagen Polo21,77 € dienai.

  Addcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Tirana Airport, vertinimų vidurkis 9.2/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Addcar yra Hyundai i20Ekonominė automobilių nuomos klasės už 34,05 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Albanija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Addcar Tirana Airport yra Hyundai i2034,05 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Budget Car Rental (Įvertintas 7.5/10 25+ klientų). Automobilis yra Opel Corsa, už 27,48 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Fiat Panda. Jo kaina prasideda nuo 16,00 € dienai iš SurPrice Car Rentals, kurio vertinimo vidurkis yra 7/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Tirana Airport yra Chevrolet SparkAlamo. Jo kaina tik tai 13,93 € dienai. Alamo buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 6.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie OPTIMORENT Tirana Airport

OPTIMORENT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Optimorent
Adresas: TIRANE INTERNATIONAL AIRPORT, Rinas Traffic Control Tower Road, TIRANE
Telefonas: 0035 5675122222
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 6.6/10, tai yra Gerai

OPTIMORENT automobilių nuomos vietos netoli Tirana Airport

OPTIMORENT auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Tirana Airport

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Lezhe 40.74 km / 25.32 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Tirana Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis OPTIMORENT