Luxury Auto nuoma Innsbruck Oro Uostas
10
00
10
00
Luxury Auto nuoma Innsbruck Oro Uostas

Luxury Auto nuoma Innsbruck Oro Uostas

Best rental cars in Innsbruck Oro Uostas (INN), Austrija. No hidden charges. Free cancellation

Luxury automobilių nuoma Innsbruck Oro Uostas

GLOBAL RENT A CAR Innsbruck Oro Uostas
GLOBAL RENT A CAR
GLOBAL RENT A CAR
8.8
/10
Puiku
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
9.2
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Innsbruck Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Luxury automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Innsbruck Oro Uostas. Pigiausias Luxury automobilis yra Fiat 500 AbarthEuropcar Innsbruck Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 41,90 € dienai.

  Global-Rent-A-Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Innsbruck Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 26,36 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car Innsbruck Oro Uostas yra Opel Astra38,48 € dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas Global-Rent-A-Car (Įvertintas 8.8/10 100+ klientų). Automobilis yra Opel Astra, už 38,48 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Fiat Tipo. Jo kaina prasideda nuo 53,80 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.1/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Innsbruck Oro Uostas yra Fiat 500Thrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 23,29 € dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Luxury automobilių nuomos kainos Innsbruck Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 52 € nuo 53 € nuo 62 € nuo 42 € nuo 55 € nuo 86 € nuo 62 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 23 € nuo 37 € nuo 43 € nuo 110 € nuo 56 € nuo 51 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 37 € nuo 56 € nuo 162 € nuo 145 € nuo 83 € nuo 45 € nuo 81 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 51 € nuo 51 € nuo 215 € nuo 155 € nuo 133 € nuo 109 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 29 € nuo 164 € nuo 233 € nuo 85 € nuo 120 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 53 € nuo 220 € nuo 245 € nuo 116 € nuo 252 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 47 € nuo 452 € nuo 474 € nuo 63 € nuo 85 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 26 € nuo 27 € nuo 101 € nuo 44 €
Flizzr
Flizzr
nuo 31 € nuo 38 €
Interrent
Interrent
nuo 33 € nuo 34 € nuo 40 €
MegaDrive
MegaDrive
nuo 35 € nuo 35 € nuo 103 € nuo 45 €

Luxury automobilių nuomos vietos netoli Innsbruck Oro Uostas

Luxury auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Innsbruck Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Innsbruck Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Luxury