HERTZ Innsbruck Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Innsbruck Oro Uostas

Best rental cars in Innsbruck Oro Uostas (INN), Austrija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Innsbruck Oro Uostas

HERTZ automobilių nuoma Innsbruck Oro Uostas

Innsbruck Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Innsbruck Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Innsbruck Oro Uostas yra Volkswagen GolfKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 55,12 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Austrija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Innsbruck Oro Uostas pristatomas Volkswagen Golf55,12 dol. dienai.

  Global-Rent-A-Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Innsbruck Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 29,10 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car Innsbruck Oro Uostas yra Opel Astra42,47 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas Global-Rent-A-Car (Įvertintas 8.8/10 100+ klientų). Automobilis yra Opel Astra, už 42,47 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Fiat Tipo. Jo kaina prasideda nuo 59,38 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.1/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Innsbruck Oro Uostas yra Fiat 500Thrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 25,71 dol. dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Innsbruck Oro Uostas

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Kranebitten, Innsbruck, 6020
Telefonas: +43 512 58 09 01
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

HERTZ automobilių nuomos kainos Innsbruck Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 56 dol. nuo 56 dol. nuo 237 dol. nuo 171 dol. nuo 146 dol. nuo 120 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 26 dol. nuo 41 dol. nuo 48 dol. nuo 121 dol. nuo 62 dol. nuo 57 dol.
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 29 dol. nuo 30 dol. nuo 111 dol. nuo 49 dol.
Europcar
Europcar
nuo 57 dol. nuo 58 dol. nuo 68 dol. nuo 46 dol. nuo 61 dol. nuo 95 dol. nuo 69 dol.
Flizzr
Flizzr
nuo 34 dol. nuo 42 dol.
Interrent
Interrent
nuo 36 dol. nuo 37 dol. nuo 44 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 41 dol. nuo 62 dol. nuo 179 dol. nuo 160 dol. nuo 92 dol. nuo 50 dol. nuo 89 dol.
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 32 dol. nuo 181 dol. nuo 257 dol. nuo 94 dol. nuo 133 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 58 dol. nuo 243 dol. nuo 270 dol. nuo 128 dol. nuo 278 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 52 dol. nuo 499 dol. nuo 523 dol. nuo 69 dol. nuo 93 dol.
MegaDrive
MegaDrive
nuo 38 dol. nuo 39 dol. nuo 113 dol. nuo 50 dol.

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Innsbruck Oro Uostas

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Innsbruck Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Innsbruck Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ