Furgonas Auto nuoma Klagenfurt
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Klagenfurt

Furgonas Auto nuoma Klagenfurt

Best rental cars in Klagenfurt, Austrija. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Klagenfurt

EUROPCAR Klagenfurt
EUROPCAR
EUROPCAR
8.3
/10
Puiku
7.6
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
8.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Klagenfurt automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Klagenfurt. Pigiausias Furgonas automobilis yra Citroen C3 PicassoSIXT Rent A Car Klagenfurt. Jo kaina prasideda nuo 33,36 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Klagenfurt, turėtumėte dairytis Europcar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Europcar Klagenfurt už mažiausią įmanomą kainą yra Skoda Yeti. Jums kainuos apie 56,68 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Klagenfurt, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės už 34,82 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Klagenfurt yra Fiat Tipo41,37 € dienai.

  Pigiausias automobilis Klagenfurt yra Chevrolet SparkBuchBinder Rent A Car. Jo kaina tik tai 24,81 € dienai. BuchBinder Rent A Car buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Klagenfurt Oro Uostas (KLU)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 48 € nuo 48 € nuo 88 € nuo 112 € nuo 33 € nuo 76 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 38 € nuo 96 € nuo 120 € nuo 55 € nuo 64 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 44 € nuo 105 € nuo 129 € nuo 61 € nuo 132 €
Europcar
Europcar
nuo 41 € nuo 45 € nuo 78 € nuo 64 € nuo 76 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 40 € nuo 40 € nuo 165 € nuo 141 € nuo 66 € nuo 75 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 39 € nuo 39 € nuo 101 € nuo 70 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 43 € nuo 43 € nuo 112 € nuo 77 € nuo 119 €
MegaDrive
MegaDrive
nuo 40 € nuo 40 € nuo 103 € nuo 86 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 50 € nuo 50 € nuo 178 € nuo 143 € nuo 115 € nuo 103 €

Furgonas automobilių nuomos vietos netoli Klagenfurt

Furgonas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Furgonas auto nuoma traukinių stotyse

Furgonas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Klagenfurt

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Klagenfurt. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas